Dorost "B" - Lískovec 3:6 (0:3)

15.05.2011 17:55

Branky: O. Kuča, R. Kačmařík, P. Malý.

S vedoucím mužstvem jsme nastoupili v sestavě R. Turek-P. Kopec, L. Dluhoš, M. Kolek, O. Baran-J. Jemelík, O. Poledník (P. Malý), O. Kuča, R. Melzer-R. Schueler (V. Heryán), R. Kačmařík (J. Urbiš).

Díky tomu, že jsme prospali začátek zápasu, jsme rychle prohrávali 0:2. I pak soupeř díky fyzickým předpokladům a kvalitě měl převahu, ale i my jsme si už stačili připravit nějakou šanci, ale bez úspěšného zakončení. V tom byl do poločasu ještě jednou úspěšný soupeř.

Ve druhém poločase se hostům nepodařilo některé šance využít a naši hráči se do zápasu vrátili brankami O. Kuči a R. Kačmaříka, další příležitosti jsme už nevyužili a soupeř už některé využil, jeden gól jsme si vstřelili sami a do soupeřové sítě se už trefil jen P. Malý. Hráče je nutno pochválit za odvedený výkon a nezbývá věřit, že se nám ještě podaří doplnit družstvo dalšími hráči, především ročníků 1994+1995.