FK Staříč - Sokol Hrabová 4:1 (1:0)

11.06.2013 10:22

Branky: 17. Marek Volný, 40. Adam Kautský z pen., 51. Martin Míček, 54. Miroslav Bača

Sestava: 1.Kristýna Magnusková (C) - 9.Filip Weissmann, 7.Radim Petroš, 4.Daniel Mudra, 5.Martin Míček, 8.Marek Volný, 16.Patrik Lučan, 15.Adam Kautský - 2.Petr Bujnoch, 3.Jiří Filipec, 12.Mikoláš Bajor, 13.Miroslav Bača, 14.Kateřina Magnusková.

Ve 20.kole Krajské soutěže ml.žáků jsme v úterý 4.6.2013 hostili v deštivém počasí tým Sokol Hrabová. Hosté přijeli jen dvacet minut před výkopem a hned od prvních minut hráli hodně defenzivně což nám vzhledem ke špatnému pohybu hráčů a hry bez důrazu dělalo problémy. Naštěstí kluci pochopili, že soupeř se sám neporazí, zlepšili pohyb, přidali na důrazu a zlepšila se i kombinace. Výsledkem toho byla vedoucí branka Marka Volného na 1:0.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem rychle rozhodnout zápas, ale hosté z ojedinělého protiútoku v 33.minutě vyrovnali. Ve 40.minutě dostal pěknou přihrávku mezi obránce Kautský, obhodil si jednoho z nich, ale byl faulován a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil Adam Kautský a přesnou střelou po zemi k tyči upravil na 2:1. Po této brance jsme se uklidnili a hráli celkem dobře. Snahu korunoval v 51.minutě Martin Míček - 3:1 a tři minuty před koncem svojí první brankou v soutěži Miroslav Bača - 4:1, který si hezky naběhl mezi obránce a tvrdě pod břevno zavěsil. V poslední minutě mohl ještě skórovat Petroš, ale ve vyložené pozici přestřelil.
Všem našim hráčům bych chtěl za výkon a poctivý přístup k zápasu ve všedním dni a hlavně v deštivém počasí poděkovat.
V příštím kole hrajeme na půdě lídra tabulky ve Starém Městě u Frýdku-Místku. Domácí Durman ještě v této sezoně neprohrál a my se pokusíme soupeře překvapit.