18.04.2009 21:38

Sestava: Rada (C) Tkadlčík Vrtný Ševčík Malý Kozel (70min Kolář) Urbíš Šmírák Řezáč Juříček Kolek

Karty: Malý a Řezáč(obadva za kecy)

Střelci:Malý, Juříček

Do Frenštátu jsme jeli pouze ve 12 lidech,z toho dost hráčů zraněných.Hned v úvodu jsme hráli aktivně a z prvního rohu jsme dali gól.Malý Pepa zahrával roh,který zatočil až do brány,brankař nedokázal míč udržet a míč mu proklouzl až do brány.0:1…Po tomto golu jsme mohli přidal hned další,ale nedošli jsme až do koncovky.Pak udeřili domácí,když první gol dali po chybě našeho golmana,který míč z centru vyrazil jen před sebe a domácí hráč už jen doklepl do brány(nebyla to 100% chyba našeho golmana,neměli jsme nechat hráče dorážet!!)hned vzápětí jsme dostali druhý gol,když mřížný centr doletěl na volného hráče,pro kterého už nebyl problém zakončit(chyba Tomáše Kozla,nechal ho neobsazeného) Po pár minutách přišel další gol,když centr z jejích pravé strany do pokutového území hlavičkoval volný hráč domácích(neobsadil Ševčík Dan)To už se dávno rozčiloval Pepa,který až někde v tuto dobu zjistil,že nás stoper(Dan Tkadlčík) nemůže hlavičkovat,jelikož měl něco s cévkou či co,takže pak do poločasu řešil jak může stoper být nehlavičkující hráč…později se vystřídal Tkadlčík s Romanem Rezáčem a Tkadlčík se ještě prohodil s Michalem,aby byl v útoku.Potom padl ještě jeden gól,takže poločas skončil 4:1.V kabine padlo dost sprostých slov.Druhý poločas jsme chtěli zabojovat a dohnat ztrátu.Bohužel bránit jsme už bránili,ale útok se nám nedařil.Asi po 20 minutách jsme dostali gól a to nás definitivně zlomiloV posledních 20 minutách jakobychom to už vzdali a přestali hrát,teď nevím jaké bylo pořadí těch gólů,jelikož už sem byl ve sprše,ale dostali jsme další 2 rychlé góly,potom jsme jeden dali(bohužel sem ho neviděl).v závěru jsme znovu inkasovali.

Zpracoval:Tomáš Kozel