Vrubel     Baran L.  Prokop  Geryk

Mlýnek       Merta V.

Střídal: Baran D.

Branky: Wludyka

Na tento zápas jsme vyrazili  ne v úplné sestavě. Naše hlavní úderná síla v podobě J. Urbiše a R. Janíka byla pro tento zápas omluvena a příležitost dostali hráči z našich rezerv. Nejvíce zklamal A. Skokan, kterého jsem před zápasem osobně navštívil doma. Pouze mi sdělil, že se mu nechce ?!  Vůči kolektivu to nebylo hezké.

Zápas jsme i přesto odehráli slušně. Zejména v 1. poločase jsme soupeře z Fryčovic několikrát pořádně vystrašili. Dobře pohybově vybavený P. Mlýnek zlobil obránce soupeře a několikrát se dostal až před samotného brankáře. Bohužel se mu ale golmana překonat nepodařilo. Ale akce to byly podařené.

1 . poločas byl  zcela vyrovnaná partie, hráči Fryčovic byli úspěšnější a vstřelili nám jednu branku.

Druhý poločas byl až do asi 60 min podobný prvnímu. Pak jsme udělali obrovské minely v obraně. Ve snaze vyrovnat jsme začali mít větší okénka v obraně. K vidění byla minela míče jednoho, druhého hráče a už z toho byl gól v naší síti. Pak se podařilo po rohovém kopu snížit hlavou L. Wludykovi na 2:1. Znovu další minely, netrefení míče- pramenící ze slabé přípravy na zápasy a darování další  příleitosti soupeři, kterou proměnil, 3:1.

Pak ještě před koncem zápasu Fryčovice zahrávaly penaltu. Předcházel tomu faul našeho brankáře na ůtočníka Fryčovic. Tuto penaltu Fryčovice proměnily a konečný stav byl tedy 4:1.

Herní projev byl z naší strany zejména v 1. poločase slušný.

Zahráli si všichni včetně střídajícího D. Barana.