Metylovice, Frýdlant B - FK Staříč, 6:1 (2:1)

13.05.2018 22:23

Sestavy:

SK Metylovice

M. Huser [-] (54. R. Kulhánek [-] ) - J. Šlachta [-] , R. Uhlář [-] , A. Bražina [-] (74. J. Slanina [-] ) ,L. Rusina [-] , D. Kocián [-] (67. I. Mistrik [-] ) , M. Milar [-] , L. Kubásek [-] , O. Němec [-] (78. J. Kropp[-] ) , R. Tabášek [-] , O. Kulhanek [-]

FK Staříč

P. Manda [-] - S. Musálek [-] , P. Kocich [-] , K. Trčka [-] (89. P. Růžička [-] ) , O. Baran [-] , M. Pešek[-] (72. L. Baran [-] ) , L. Kaulinec [-] , P. Jukl [-] , J. Vandas [-] , J. Michna [-] (51. J. Morys [-] ) ,M. Jurek [-] (67. J. Hradil [-] )

ŽK: 32. O. Němec - 29. P. Kocich .

Zápas jsme nezačali špatně. Bohužel jsme, ale hráli aktivně jen asi prvních 15 minut. Stačili jsme si připravit asi 3 velmi dobré brankové příležitosti. Vždy se snažil vzít útočník vše na sebe a střílel po brance. Škoda, že si nevšiml dobře postaveného Martina Peška, který dobře nabíhal. Stalo se, hráli jsme dál. Pak jsme dostali z ojedinělého útoku hloupou branku, kdy brankář křiknul na obránce nech - mám a bohužel se tak nestalo. Míč propadl a domácí už to měli jednoduché. Pak jsme mírně polevili a i soupeř občas vystrkoval růžky. Vyrovnali jsme na 1:1, kdy se náš útočník prosadil i přesto, že ho domácí obránce tahal za ruku k zemi. Dělali jsme chyby v rozehrávce i obraně, soupeř také. Do poločasu jsme ještě obdrželi branku na 2:1. Jak už jsem říkal, nehráli jsme dobře! Vědomi si toho, že musíme hru zlepšit, chceme-li vyhrát, vstoupili jsme do druhého poločasu. Po dalších našich chybách ve 46 a 54 jsme dostali další dvě branky. Soupeře to povzbudilo a my jsme se nedokázali pořádně probudit. Je třeba ještě jednou napsat, že jsme dnes nepodali dobrý výkon!!!

Konečný stav dnešního utkání 6:1

Bohužel výsledky jako na houpačce. Někdy se vzchopíme, necháme na hřišti duši a celý zápas jezdíme po prdeli jak se říká a jindy to vůbec nejde. Nyní je třeba všechno hodit za hlavu a veškeré naše úsilí vrhnout do následujících zápasů. Věřím tomu, že když všichni hráči k tomu  přistoupí zodpovědně, dají do toho srdíčko, výsledky se dostaví.