ST. Dorost - Orlová, 4:3, (1:1)

03.09.2012 09:41

Sestava:Palkovič-Dluhoš,Kačmařík,Tvrdoň,Baran-Malý,Musálek,Vyvial,Poledník-Kuča,Folwarczny.Musím opět pochválit hráče za předvedenou bojovnost a neutuchající vůli po vítězství,za hru moc ne bylo v ní opět hodně chybných přihrávek a hlavně pomalý návrat z utočnýho pásma.Hráči předvedli že letos se dal dokopy kolektív který drží při sobě,bez hádek a podcenování schopnosti svých spoluhráču.Jsem moc rád jak se dalo mužstvo nakonec dokopy,když jěště 2 týdny před soutěží jsem nevěděl s kým budu hrát.Tím že se získal golman Palkovič z Palkovic máme jistotu v bráně a klukum jse hned líp hraje a cením si i návratu Oldy Poledníka,který září hlavně v domácich zápasech.A k zápasu,prohravali jsme 1:0 a vyrovnání zařidil svým důrazem Kuča ktery přehlavičkoval golmana,do poločasu se nic nezměnilo.Začátek druheho nás opět zastihl v nedbalkach a hoste po dvou golech v rozpětí dvou minut vedli 1:3,vzpruhou pro naše hráče byl krásnej gol Musálka asi ze 30m,snižení jak kdyby nalilo nové sily do žil naších hráču a po pěkné akci kde na závěr přišlo uvolnění Folwarczného Vyvialem a krkolomné zakončení kolenem 3:3 a to jěště nebyl konec po skvělem rohu Musálka hosté nebyli schopní odkopnout míč a posila Vyvial z Palkovic dokonal obrat na 4:3,vítězství jsme si již nenechali vzít-kluci děkují krásny zápas se vším všudy chybama i krásnymi fotbalovými okamžiky jen tak dále a po rokoch nebudem okupovat spodní patra tabulky,ale je třeba v co největším počtu chodit na treninky a jěště se zlepšovat aby jsme se v zápase vyvarovali zbytečných chyb.