Bittner,Slovacek,Otipka,Holes,Macháček L,Hruška,Válek,Trčka,Vrubel,Baran L,Konkol.
Střídali:
Novosad,Geryk,Merta M,Macháček J,Bujnoch
Branky:
2xVálek,Baran L,Hruška
Zdá se, že tým ml. žáků doplněný o hostující hráče z Chlebovic a Frýdku Místku teď pěkně šlape.
Kluci do tohoto utkání vstoupili hodně sebevědomě.Výborně kombinovali i přes velmi špatný terén.Všichni výborně pracovali a často drželi míč na svých kopačkách.V prvním poločase byl náš tým jasně lepší.Do poločasu se nám podařilo vstřelit 3 branky.
Ve druhém poločasu se ale soupeř zlepšil a vyrovnal hru. I tak se našemu mužstvu dařilo kontrolovat dění na hřišti. Soupeř sice vstřelil branku na 1:3, ale náš tým také nechtěl zůstat pozadu a znovu zvýšil vedení na rozdíl 3 branek. Kluci podali velmi dobrý výkon a předvedli hezký fotbal, na který se dobře koukalo.