11.06.2013 10:18

Sestava:  Janša,Kaňok,Baran,Matulík,Konkol,Vrubel,Sobek,Hruška,Trčka,Geryk,Chovanec
Střídali: Kisza,Holeš
Branky: Trčka 2x

Kluci velmi dobře vstoupili do utkání. Od začátku bylo jasné, že soupeři nedáme nic zadarmo. Obrana a záložníci pracovali výborně směrem dozadu a soupeři toho moc nedovolili. Po získání míče jsme se snažili přejít co nejrychleji do protiútoku. Zaměstnávali jsme tak často obranu soupeře a snažili se o to, aby každá akce byla z naší strany i zakončená. Tak se i stalo, že po vytvoření  tlaku v soupeřově brankovišti  jsme se opakovaně snad 3x za sebou pokusili dopravit míč do branky domácích. 3x jsme trefili nějakého hráče, nebo brankáře, až snad na čtvrtý pokus svým důrazem a včasným přístupem k míči dopravil míč do branky K. Trčka. Stav 0:1.
Zanedlouho jsme se znovu dostali na dostřel soupeřovy branky. Znovu K. Trčka střelou z dobrých 25m od břevna do branky upravil stav na 0:2. Krásná střela, brankář neměl nárok. Do poločasu se už nic podstatného neodehrálo. Druhý poločas jsme předváděli znovu perfektní spolupráci  a hru dozadu bez chyb, klobouk dolů. V průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili také několik slibných brankových příležitostí, které již však brankou neskončily. Ve druhém poločase kluci zkušeně hráli to co jsme potřebovali a bez zbytečných stresů dovedli k utkání k vítězství 0:2.
Pěkný fotbal a výborný kolektivní výkon všech hráčů.