FK Staříč st. - Fotbal Fulnek st. 4:4 (1:2)

Sestava: Ševčík - Malý, Tkadlčík, Záviš, Juříček - Řezáč, Kozel, Urbiš, Ondra - Volný, Kusý

Branky: Volný 2x, Ondra, Řezáč

Trenér a vedoucí: Wiedermann Juraj, Morys Jaromír

Starší dorostenci dnes sehráli zápas se soupeřem, který hraje divizi a je téměř v čele. Konečně se na ten fotbal dalo dívat a dokázali jsme soupeře potrápit. Kdyby nás chodilo více na tréninky, tak jsme mohli dneska domů dovézt 3 body. Snad se to zlepší.

První poločas jsme soupeře hned od začátku tlačili a přišla odměna v podobě gólu, který hlavou vsítil ŘEZÁČ - 1:0. Potom ale jakoby jsme přestali hrát a přišly dvě rány soupeře, po chybě naší obrany. Do kabin se šlo s výsledkem 1:2. V druhém poločase jsme zabrali a vyrovnali gólem VOLNÉHO. V zápětí jsme však opět inkasovali, když střelou z dálky se Fulnek dostal opět do vedení. To ovšem netvralo dlouho a kopali jsme roh, Jakub ONDRA se krásně trefil z voleje a bylo srovnáno. Ke konci jsme se ještě dostali do vedení druhou trefou VOLNÉHO, ale v zápětí opět inkasovali střelou z dálky. Nakonec se oba týmy rozešly s remízou 4:4.

FK Staříč st. - Hájek a Synové 3:3 (0:0)

Sestava: Rada - Malý, Tkadlčík, Ondra, Záviš - Kozel, Kempa, Urbiš, Juříček - Volný, Řezáč

Branky: Urbiš, Řezáč, Kempa

Trenéři a vedoucí: p. Morys, J. Wiedermann, M. Kolářová

Na velmi kvalitním povrchu v Novém Jičíně jsme sehráli předposlední zápas proti týmu Hájek a Synové. Již od začátku prvního poločasu bylo jasné, že nás nečeká vůbec lehký soupeř. Celý první poločas se hrál vyrovnaný fotbal a pode toho taky vypadal výsledek - 0:0.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem dát gól a vyhrát. Gól jsme sice dali (zásluhou Urbiše, který vystihl přihrávku soupeřovy obrany a nájezd na gólmana provedl excelentně - 1:0), ale v zápětí jsme inkasovali po chybě tentokrát naší obrany - 1:1. Poté se hrálo v klidném tempu až do doby, kdy Řezáč vybojoval balón na soupeřově polovině a s přehledem zakončil 2:1. Po tomto gólu jakoby jsme usnuli na vavřínech a hráli jako ponocní. Inkasovali jsme 2 zcela zbytečné góly a najednou byl stav 2:3. V tu ránu jsme se rvali o každý balón jako hladoví psi a odměna přišla v 75. minutě po krásném gólu J. Volného - 3:3.

Na závěr je třeba říct, že konečně jsme předvedli něco, co by se dalo srovnat s fotbalem a při větší tréninkové účasti by to bylo určitě ještě lepší!!!

FK Staříč st. - Fotbal Třinec 0:13 (0:5)

Sestava: Ševčík - Malý, Juříček, Vrtný, Ondra - Ševčík D., Urbiš, Kempa, Záviš - Řezáč, Kozel. Střídali: Rada, Kolář

K tomuto utkání se nebudeme vyjadřovat!!! Výsledek mluví za vše...

FK Staříč st. - Nový Jičín 0:3 (0:1)

Sestava: Ševčík J. - Malý, Urbiš, Vrtný, Kozel - Volný, Řezáč, Kempa, Kolář - Rada, Kotásek

V neděli jsme nastoupili k dalšímu zápasu v Novém Jičíně proti domácím.

Od začátku zápasu bylo vidět, že Nový Jičín je hratelný soupeř, ale má již rozjetou zimní přípravu, kde na tréninky chodí mnohonásobně více lidí, než ve Staříči (i toto přispělo k naší prohře). Jinak v 1. polovině utkání se nedělo nic zvláštního, až na gólovou situaci, kdy gólman Ševčík neudržel střelu a protihráč už jen doklepával do prázdné brány.

V 2. polovině byl k vidění stejný fotbal jako v první polovině, oba dva góly byly chyby celé obrany (včetně gólmana Ševčíka) i zálohy...

Na závěr snad jen říct to, co v minulém článku... Bez tréninků budeme prohrávat pořád!

FK Staříč st. - Fotbal Frýdek - Místek 1:8 (0:1)

Sestava: Ševčík J. - Malý, Juříček, Vrtný, Ondra - Kozel, Ševčík D., Urbiš, Řezáč - Kotásek, Rada

Naši starší dorostenci nastoupili v sobotu 10. 1. 2009 proti Fotbalu Frýdek - Místek.

Do prvního poločasu jsme nastoupili celkem vlažně, když jsme se nemohli dostat ani na polovinu soupeře. Asi po 15 minutách jsme konečně zahrozili, ale nic z toho nebylo. Ve 27. minutě nás F-M potrestal, když chybovala střední záloha a soupeř toho dokázal využít - 0:1.

V druhém poločase šlo vidět, že soupeři fyzicky vůbec nestačíme a dostali jsme pěknou lekci, jediný gól, který vstřelil Kotásek, si F-M dál vlastně sám!!!

Na závěr: Od soupeře jsme dostali krutou lekci a nikdo se nemůže vymlouvat na to, že tam F-M přijel se 7 druholigovými hráči, první poločas jsme jim v pohodě stačili. Ale myslím, že ta lekce k ničemu nebyla, protože když jsem viděl tu účast na tréninku tento týden, tak to je opravdu HNUS!!! (v Po a ve St jsem byl sám, ve Čt jsem bohužel nebyl)...někteří členové týmu by se nad sebou měli zamyslet!!!