Krištof  Čagan  Baran L.

Urbánek

Merta V.  Trčka  Prokop  Geryk

Mlýnek      Baszczynski

Na mistrák do Vratimova jsme bohužel nedorazili v úplné sestavě. Omluveni byli Urbiš,Wludyka a Janík, kteří by nám v zápase s 1.mužstvem tabulky určitě dost pomohli. I když nebyla sestava ideální, kluci se snažili soupeři dokázat, že jim body neodevzdají zadarmo. Musíme uznat, že hráči Vratimova byli individuálně i týmově lepším mužstvem.

Kluci bojovali, ale na soupeře to bohužel nestačilo. V naší brance zaskakoval D. Baran za zraněného J. Baszczynského a tak se stalo, že nás ani brankář nedokázal podržet. Dá se říct, že jako brankář začátečník pár branek daroval soupeři zadarmo. Ale na druhou stranu se dokázal nebojácně vrhnout pod nohy urostlým utočníkům Vratimova a zabránit tak vstřelení branky. Poločasový výsledek 3:0 nebyl špatný a odpovídal průběhu utkání.

Ve druhé půli byli domácí hráči hnaní docela početným publikem dopředu ! Staříč se snažil držet krok. Občas jsme soupeři svými chybami  dovolili ohrozit naši branku. Jak už jsem zmínil ani náhradnímu brankáři se nedařilo a tak utkání skončilo 7:0.

Nebylo to odevzdané a hráli jsme až do konce.