FKS krásné hřiště nad ním les

 

 

 

Zdroj Muži"A"2011/2012

Sezóna 2011/2012

Sezóna 2011/2012 (výsledky)

 

 

 Prohlédnout, vytisknot, nebo stahovat můžete zde: soubor

 

 

 

 Prohlédnout, vytisknot, nebo stahovat můžete zde: soubor

 

 

 

 

FOTBALOVÝ ROČNÍK 2011/2012 MUŽI FK STAŘÍČ

 

KRAJSKÝ PŘEBOR 1.B TŘÍDY- SKUPINA D

 

Trenér          :   Jozef Sluštík

Ved.družstva:  Josef Volný st.

 

 

     Nový ročník začal pod vedením trenéra Sluštíka se střídavými úspěchy.Hráčský kádr si zvykal na tvrdší tréninky i povinnost zúčastnit se minimálně 1x týdně tréninku.Zde narazila většina fotbalistů na nekompromisní postoj trenéra a kdo netrénoval – nehrál.Konečný výsledek po podzimu bylo umístění na 11.místě se 14 body.Povinnost tvrdě zapracovat v zimní přípravě,našlo v  kolektivu jen několik hráčů a proto i složení soupisky pro jaro bylo vcelku překvapivé.

     Jarní sezóna začala důležitým vítězstvím v Lichnově 3:2 ale po té přišla série zápasů s družstvy z horní poloviny tabulky a z šesti zápasů jsme získali jen tři body.Rozhodující sérii výher mezi 21. – 24. kolem a zisk 12 bodů v řadě, dal pojistku pro klidný závěr soutěže.Důležitým faktorem pro družstvo byla střelecká forma J.Volného,který v jarní části nastřílel 17 branek Z dalších střelců vstřelil 6 branek ještě P.Šištík ale ostatní hráči se do této

činnosti moc nezapojili.

     Konečné 8.místo,33 bodů,skóre 52:64 napovídá,že jsme měli pátý nejlepší útok (!!!) ale taky čtvrtou nejhorší obranu.Na základě těchto faktů je pan Josef Sluštík,trenér s licencí A – UEFA ,ochoten při doplnění kádru pracovat i v další sezóně.Važme si této akvizice,neboť v regionu je dostatek obcí,které fotbal preferují víc než naše obec.

     Další hodnocení výkonů hráčů je záležitostí hlavního trenéra a tak jen statisticky doplňuji hráče,kteří nastoupili v dresu FK STAŘÍČ v jarní části:

brankáři  : Smetana,Turek,Pikora

obrana    : Janota,Váňa(pro zranění pouze 1 zápas),Strakoš,Michna,Jukl,Jurek,Řezáč,Morys,

                 Koza

záloha    : Pešek,Šištík,Prokop,Merta,Spisar,Černoevič,Kolek

útok        : Volný,Zátopek,Kozel,Malý P.,Kolář Ivo,Rada

 

     Vzhledem k tomu,že jsme v utkáních jarní části k většině zápasů odjížděli bez náhradního  brankáře(většinou z nezájmu hráče)a ani do pole nebylo hráčů nazbyt,spoléháme na aktivitu dorostenců ročníku 1993,kteří doplní kádr pro novou sezónu:

                                Turek Radim (již hrál v A družstvu)

                                Kozel Tomáš (dostával příležitost celé jaro)

                                Kolek Michal (odehrál za A družstvo 4 dobré zápasy)

                                Kocich Petr

                                Schenk Ondřej

                                Štěpaník Martin

 

     V této chvíli záleží jen na samotných hráčích,zda pod kvalitním trenérem obětují pro fotbal více času a chtějí zvýšit svoje fotbalové dovednosti.Bez řádné přípravy nejsou ani výsledky a proto Vás všechny,kteří máte zájem se prezentovat na hřišti jako fotbalistém,zvu

DNE 17.ČERVENCE(ÚTERÝ)2012 OD 18.00 HOD. NA ZAČÁTEK PŘÍPRAVY PRO ROČNÍK 2012/2013.

 

STAŘÍČ  B  ZRUŠEN

Rozhodnutím výkonného výboru FK Staříč v čele s předsedou J. Volným,nebyla přihlášena do okresní soutěže rezerva A týmu.Vzhledem k úsporným opatřením a nic neříkajícím výkonům hráčů pro potřeby A družstva je toto rozhodnutí bez komentáře.

 

Do přípravy A družstva se mohou zapojit všichni hráči,ochotni se přizpůsobit dobrovolně stanoveným podmínkám trenéra.Ti,kteří mají jiné představy o své další činnosti,mají povinnost toto oznámit předsedovi FK p.VOLNÉMU(mobil 736 480 555,nebo e-mail fks.volny@seznam.cz.Jejich požadavky budou projednány ve výk. výboru FK.

 

 

Dne 18.6.2012 byla provedena oprava obou hřišť na pod Okrúhlou.Z tohoto důvodu je zakázána jakákoliv aktivita občanů i hráčů na hřištích.Znovu otevřeny budou nejdříve od 4.8.2012.Na hřišti bude v případě příznivého počasí fungovat bufet pronajatý panem Žílou .

 

 

 

Upozorňuji ještě na fotbalový výlet  V NEDĚLI 15.7.2012 do družební obce  ZÁKAMENNÉ,kde odehrajeme přátelské zápasy dorostu a mužů.ODJEZD V 7.00 HOD. OD OBECNÍHO ÚŘADU,SRAZ FOTBALISTŮ V6.45 HOD.

 

 

S pozdravem Josef Volný

Předseda FK Staříč                                                        Dne 20.6.2012

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode