FKS krásné hřiště nad ním les

Bukovec vs. Staříč FK 2:2(0:0)

05.04.2009 10:41

Sraz u Kostela 13:30 a jede se do Bukovce ! Autobus plný diváků a hráčů zavítal v neděli popoledni do Bukovce, kde je velmí známé hřiště rozměry! (90x47) - Terén dobrý, ale časté nerovnosti, vitr a málo prostoru !

Sestava FKS :

Holinka

Jukl - Mec - Janota - Berklau ( 70min Koza)

Čuba ( Weissmann 75) - Pešek - Váňa - Bittner ( 45 Hendrych)

Šištík - Volný

Treneři: Pešek, Laža

Branky: 70 Volný (asistence Hendrych ), Šištík 80 ( Volný, Váňa)

_________

Zápas začal docela ve velkém tempu hrálo se na malém hřišti a proto bylo vidět mnoho soubojů a časté nakopávané míče. Do první šance se dostal P.Volný po narážečce na vápně s Martinem Peškem, ale díky zaváhání z toho byl  "pouze roh"

Další šance přišla ze strany po přímém kopu M. Peška a na centr se natahoval opět Volný. Asi 30. minutový tlak FKS nepřinesl žádný gol a proto hrozili domácí nakopávanými centry před Holinku a střelami z dálky. Jeden přímý kop skočil na nerovném terénu před Danem Holinkou a bylo z toho hned velké drama, kdy dotíral utočník Bukovce a se štěstím brankař FKS zachránil. Další postraní centry byly vylmi nebezpečné ale Berklau, Janota odvratili nebezpečí. Jistý ve vzduchu byl taky Holinka a proto první poločas skončil po vetší převaze FKS 0:0

Do druhého poločasu šli hosté se změnou Bittner / Hendrych. Hned v 46 minutě se ale po velké chybě stoperů Mec, Janota ocitli 2 volné hrači Bukovce před golmanem FKS uplně sami a otevřeli skore zápasu 1-0 pro Bukovec střelou k tyči.

FKS byli jak opaření a chtěli rychle srovnat. Kolem 55 minuty se však stala další chyba a po souboji, kdy stoper Aleš Mec prohrál souboj a po chvilkovém zaváhání Staříče vystřelil záložník Bukovce dělovku k tyči a Holinka mohl jen sbírat mič ze sítě... 2:0 a řada fanoušků zbytečně začala nadávat... na předvedenou hru !

Změna rozestavení trenéra K.Peška, kdy se vysunul Hendrych do útoku spolu se  Šištíkem a Volným přinesla řadů šancí, ale bez golového efektu.

Kolem 70 minuty si na vysoký, přesný centr Hendrycha naskočil osamoceny P.Volný a přesnou hlavičkou snižil na 1-2. Tlak FKS vyustil i v další gol, kdy aut P.Jukla prodloužil Váňa nepovedenou střelou na Volného a ten z otočky vystřelil k tyči. Brankař pouze vyrazil na volného Šištík a ten na 2x srovnal stav utkání na 2:2.

FKS chtěli vyhrát, ale Bukovec měl mnoho prostoru a řada šancí hodně zaváněla golem !

Kolem 85 minuty se do střely opřel Hendrych asi z 25 metrů a skákávý mič doběhl Volný a dál gol na 3-2, rozhodčí ale neuznal pro faul na golmana domácích. V závěru se nic nestalo a tak si FKS odvážejí 1 bod ( asi zlatý ) z malinkého hřiště Bukovce.

FKS nepustili do velkých šanci Bukovec, ale musíme se vyvarovat chyb které nas připravily o vyhru.

Prnví zápas skončil 6:1