Dobrá - Fk Staříč 2:2 (0:2)

31.05.2010 11:09

Sestava: Bajtek,Baran,Wludyka,Urbánek,Urbiš,Vrubel,Geryk,Poledník,Prokop,Randa,Trčka.

Střídali: Macháček,Macháček,Kyčin,Volný.

Kluci nastoupili do utkání skvěle. Měli územní převahu, výborně si nahrávali, dokázali rychle přecházet do protiútoku.  Brzy se podařilo M. Urbánkovi vstřelit  1.branku. Měli jsme daleko víc ze hry. Na 2:0 zvyšoval J. Urbiš. Do šaten jsme šli o poločase s dvoubrankovým vedením a pocitem, že dnes nám to jde.

Na začátku druhé půle jsme měli několik šancí zvýšit naše vedení. Hlavně Kyčin se sám řítil na branku soupeře, bohužel netrefil. Soupeř se pak výrazně zlepšil a hra se srovnala. Díky naším zbytečným chybám jednotlivců se podařilo soupeři nakonec vyrovnat na konečných  2:2.

Dá se říct, že jsme zbytečně prohráli dobře rozehrané utkání. Kluci z Dobré nám ukázali, že fotbal se hraje až do poslední minuty, a že má cenu bojovat až do konce. Škoda, že starší žáci již nebyli přítomni , museli by se někteří červenat, jak ten konec oni sami zabalili.