FK STAŘÍČ 3:5 (1:1) Všechovice

01.01.2009 21:07

Holinka - Dvořák,Mec (C),Janota,Zátopek-Hendrych,Pešek,Jukl,Koza-Volný,Šištík

Střídali: Kuchta

Po první výhře na turnaji, jsme chtěli zůstat na vítězné vlně i po zápase se Všechovicemi. Opět jsme nezačli dobře a jako první inkasovali -0:1. Po góle jsme se soupeři dokázali vyrovnat a dokonce ho i přehrávat. Z toho taky pramenil první gól po střele Pepy Volného do prázdné brány uklidil míč Martin Pešek 1:1. Do poločasu jsme měli ještě pár slibných situaci po kterých jsme mohli jít do vedení. Dokonce po rohu Martina Peška se blýskl akrobatickým zakončením z voleje Petr Jukl, byť golmana nepropálil, pobavil hrstku diváků.

Ve druhém poločase tzv. "Staříčský poločas"  jsme opět převzali otěže zápasu. A brzy jsme šli do vedení po pěkném uvolnění a gólu Petra Šištíka -2:1. Petr Šištík byl při chuti a brzy zvýšil po krásném gólu na -3:1. Jenže pak přišla černá 15ti minutovka, kdy jsme mohli jít do trháku po šancích Pepy Volného a Martina Peška, ale góly padaly do naší branky. Všechovice dokázaly snížit střelou ze 16tky do šibenice - 3:2 A v zápětí vyrovnat - 3:3. Pak jsme však mohli být opět my, kdo mohl rozhodnout zápas po kombinaci Volný - Jukl - Šištík poslední jmenovaný zakončoval do břevna. Pak se ocitl opět Šištík zcela sám před brankou ve 100% šanci však trestuhodně minul a nezkompletoval HATTRICK. Tyto šance nás stály vítězství, jelikož bo dvou minelách v obraně jsme tento vyhraný zápas dokázali prohrát-3:5!!! Snad příště...