FKS krásné hřiště nad ním les

FK Staříč - Albrechtice 4:9

27.03.2010 21:17

Zápas byl poznamenán slabou účastí našich hráčů. K zápasu se jich dostavilo jen 9. Jmenovitě:Musálek,Kuča,Heryán,Horký,Kopec,Baran,Dujka,Schuller a pomohl  Vludyka Libor.

V  1. půli chytal St. Musálek, protože měl zdravotní  problémy, které mu nedovolovaly se aktivně zapojit do hry. Zpočátku jsme vše vsadili na obranu. Řekli jsme si , že budem bránit zuby, nehty a uvidí se. Brzy jsme dostali 1. gól a ukázalo se, že jsme moc pasívní a v podstatě to bylo jen čekání na gól. Pak ukázal V. Heryán s O. Kučou jak je fotbal  krásný a jednoduchý. Z naší obrany kde získali míč přešli do rychlého protiútoku. Na několik krátkých přihrávek  překonali  všechny hráče soupeře na celou délku hřiště. Vojta krásně nacentroval a Ondra hlavou zavěsil. Nádhera! Pak jsme inkasovali další dvě branky a dá se říct, že pak většina kluků rezignovala a jejich výkon upadl do jakéhosi upracovaného  průměru.

Ve druhé půli se Ondra Kuča postavil už dopředu a dá se říct, že po získání míče pádil jak urvaný vagón na branku soupeře. Jen zřídka se podařilo soupeři  Ondru zastavit. Ondra zaslouženě vstřelil další 3 branky do sítě soupeře a byl jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. Kluci se přesvědčili, že v 9 hráčích to není to pravé ořechové. Doufám, že si to mezi sebou poví,  jaké to bylo a přesvědčí tak ostatní  hráče, kteří se nezůčastnili , aby se na zápasy scházeli vždy v co největším počtu.

Baran J.

 

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode