FKS krásné hřiště nad ním les

FK Staříč „B“ :. Nošovice 2:1(1:1)

03.09.2011 07:59


Branky: Ondra Merta, Daniel Zátopek - Šebesta
Sestava: Jiří Pikora-Petr Řehák( 60.David Koza), Martin Blahuta „C“, Daniel Čuba, Bernklau David (70 Wiedermann Juraj)- Ondra Merta, Vrtný Roman, Kolář Ivoš, Knězek Lukáš(45 Kolek Michal)- Rada Tomáš, Zátopek Daniel TRENÉŘI : Dalibor Strakoš ml. + Martin Blahuta

Svěřenci trenérské dvojce Strakoš + Blahuta (tentokrát si role přehodili – D. Strakoš zraněn), přivítali před početnou diváckou kulisou dosud neporažené Nošovice ( netají se postupovými ambicemi) ! První šanci si vytvářeli hosté, ale nebezpečně zahrozil už v 8 minutě po rohovém kopu Vrtného R. – Tomáš Rada, bohužel netrefil hlavou přesně jak chtěl z bezprostřední blizkosti branku hostujícího Kukučky. Probíhá 20. minuta a hosté se ujímají vedení, na centr z trestného kopu nejlépe naběhl osamocený Šebestu. Ve velkém vedru se hrál pohledný fotbal, šance na obou stranách mařili výborní brankáři Pikora z FKS „B“ a Kukučka na straně hostů. Domácím se přece jen za velkou bojovnost dostalo zasloužené odměny, nejmenší hráč na hřišti Merta Ondra ve 40 minutě hlavou vyrovnal 1:1
Do druhé půle vystřídal nevýrazného Knězka dorostenec Michal Kolek (vynikající ) a hra FKS „B“ se zlepšila, přicházely šance, ale Zátopek, Rada a z trestného kopu Blahuta nepřekonali gólmana hostů!
I Nošovice se nechtěly smířit pouze s remizou, ale Pikora míč za svá záda nepustil. Na hřiště už chyběli zranění obránci Staříče Řehák P. ( tržná rána očního víčka – 4 stehy ) a Bernklau (kotník), které nahradili výborně hrající Wiedermann Juraj a David Koza.
Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak v 85 minutě hasil Blahuta nebezpečnou situaci Nošovic dlouhým odkopem, Rada výborně přebral míč a předložil tutovku Zátopkovi, který se tentokrát nemýlil 2:1 !
Takticky hrající Staříč „B“ si už vítězství pohlídal a připravil tak Nošovicím první porážku v sezoně 2011/12. V neděli nás čeká derby s Chlebovicemi, které jsou zatím bez porážky.
Martin Blahuta ( hrající trenér) : „Jsem rád, že jsem u tohoto cenného vítězství mohl být přímo na hříšti. Celý tým příkladně bojoval a všem patří velký dík!“ Smekám klobouk před výkonem mladého Kolka a " starého " Juraje Wiedrmanna ! Po utkání v Milíkově jsem si myslel, že je zbytečné držet v FKS i "B" tým, teď si to už nemyslím, utkání jsme si všichni užili a vítězství náramně oslavili. Škoda,že nemůžu být u derby s Chlebovicemi, budu se trápit v Bukovci, ale věřím ,že můj kolega ( úspěšný ) opět postaví vítěznou sestavu !
Dalibor Strakoš (zraněný hrající trenér): „Těšil mě bojovný přístup všech přítomných, nasazení do poslední minuty a chuť hrát pohledný fotbal, doufám že podobný výkon budeme předvádět i nadále a sbírat cenné body. Musím vyzvednout kvality ještě hrajícího dorostence Michala Kolka, který byl velkým přínosem a snad bude vypomáhat i nadále“ 

M.B.

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode