FKS krásné hřiště nad ním les

FK STAŘÍČ "B" - Smilovice"B" 3:2(2:1)

11.04.2010 18:44

Staric B : Smilovice B 3:2 (2:1)
Branky:
12. 0:1
26. Rada (Joniec) 1:1
35.Strakos (trestný kop) 2:1
84.Strakos (trestný kop) 3:1
86. 3:2

 Sestava: Holinka - Morys,Michna,Király,Rapouch (50.Hajdík) -
Plesník(46.Quitt),Strakos,Cuba,Koza -Joniec (70.Lukás),Rada

Na hriste se nedostali : brankár Kohut a Rehák Po úvodním jarním kole, kdy Staric B podlehl doma Paskovu 0:3 a po utkání  rezignoval trenér Juraj Wiedrmann, prevzal staricskou rezervu trenér Martin Blahuta.Po stastném vítezství v minulem kole ve Vojkovicích v pomeru 2:1, privítal Staric B na svém pazitu rezervu Smilovic.Hostující celek prekvapive zacal lépe a uz ve 12.minute se zaslouzene ujal z penalty vedení.Nastestí
opet zafungovala spoluprace Joniec Rada a ve 26. minute svítilo na ukazateli skóre 1:1.Do polocasu se kapitán Strakos krásne trefil z trestného kopu, a tak polocasový výsledek : 2:1 !
Do druhého polocasu poslal domácí trenér na hriste mladícka Quitta a hra Starice se alespon nachvíli zlepsila.Ovsem pro zranení musel strídat Rapouch a Joniec, a Király se Strakosem rovnez dohrávali jen se sebezaprením.Hosté tak meli územní prevahu, ale spolehlivý Holinka míc za své záda nepustil.Staric B hrozil pouze z brejku,které ovsem postupne zahazovali Király,Hajdík a Quitt.Vysvobození prislo v 86. minute, kdy Strakos opet z trestného kopu vymetl sibenici - 3:1 !Hosté neslozili zbrane a tesne pred koncem krásným gólem snízili na konecných 3:2.

Trenér Martin Blahuta: Ani v jednom utkání pod mým vedením jsme si asi nezaslouzili vyhrát, ale získali jsme 6 bodu, ikdyz predvedená hra za moc nestála.Ted máme 14 dní na to ( volno )abychom se zlepsovali, treninková úcast je neuveritelne vysoká, tak verím ze se budeme jen zlepsovat.V minulém kole jsem chválil obranu, dnes bych vyzvedl jen Čubu a krásné branky Strakoše.

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode