FK STAŘÍČ-ČESKÝ TĚŠÍN 5:0 (2:0)

26.04.2009 10:54

Proti soupeřovi, který je ke konci tabulky jsme chtěli vyhrát a spravit si celkovou reputaci.Všechno už začalo v kabině,kde jsme dostali instrukce a měli jsme krátký pohovor s p.Dlouhým, který pak byl po celou dobu na lavičce.Do zápasu jsme vtrhli celkem ve slušném tempu a chtěli dát co nejdřív branku,po 10. minutách byl ve 100% šanci Roman Rezáč,když centr z levé strany po zemi se dostal až k němu,v tu chvíli byl sám před brankářem,ale střílel z první nad.Po 30 minutách našeho snažení byl znovu v šanci Roman Rezáč,ale nastřelil jen golmana a v následné dorážce byl faulován což znamenalo penaltu.Penaltu s přehledem dal Roman Vrtný a my šli do vedení 1:0…s tímto výsledkem jsme nebyli spokojeni, protože hned o 2 minuty později po naši krásné akci našel jeden z naších hráčů přesně Romana Řezáče a ten hlavou umístil do branky a konečně dál v tomto zápase gól .Do poločasu už se toho moc nezměnilo a tak jsme šli do kabin za výsledku 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem vyhrát tento zápas.Roman Rezáč pokračoval ve svých šancích a to když z centru trefoval hlavou balon pár metrů od brány…bohužel mířil vedle.Přece se jen později dočkal a to když přihrávkou po zemi z pravé strany,Peťa prodloužil patičkou na Romana Řezáče a ten dál krásny gól od tyče do tyče a do brány 3:0.Potom už se jen dohrávalo a pořád z naši strany šli vidět náznaky akci  .V 90 minutě našel Řezi pokaženou přihrávkou (jak sám on říkal) Tomáše Kozla,který zakončil a upravil výsledek na 4:0. V závěru jsme opět mohli vidět,že se bojuje až do poslední chvíle,když ztracený míč vybojoval Roman Řezáč a zavěsil už na 5:0

Sestava: Rada (C) (náhradní brankář Turek-nenastoupil),Tkadlčík, Záviš(65 min. Štěpanik), Fryščák,Malý,Ondra Kuba(75 min Kolář Ivo),Vrtný,Urbíš, Šmírák(70 min. Kozel),Kolek,Rezáč