FK Staříč - FC Odra Petřkovice 3:1 (1:0)

11.06.2013 10:21

Branky: 8. Daniel Mudra, 34. Adam Kautský, 41. Martin Míček

Sestava: 1.Kristýna Magnusková (C) - 13.Miroslav Bača, 9.Filip Weissmann, 7.Radim Petroš, 4.Daniel Mudra, 5.Martin Míček, 8.Marek Volný, 15.Adam Kautský - 2.Petr Bujnoch, 3.Jiří Filipec, 10.Sebastian Byrtus, 14.Kateřina Magnusková, 16.Patrik Lučan.

V 19.kole Krajské soutěže mladších žáků jsme v neděli 2.6.2013 přivítali ve Staříči tým FC Odra Petřkovice. Do zápasu jsme vstoupili výborně a ve 3.minutě trefil Martin Míček tyč. To o 5.minut později už Dan Mudra síť branky po centru z pravé strany rozvlnil - 1:0. Postupem času soupeř hru vyrovnal, ale ztroskotával na nepřesném zakončení, nebo na naší dobře hrající obraně.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem co nejdříve pojistit vedení a to se nám ve 34.minutě podařilo, když Adam Kautský nadvakrát brankáře Petřkovic dokázal překonat - 2:0. Hosté zbraně nesložili a za 5.minut snížili na 2:1. Naši hráči šli však tvrdě za vítězstvím, které pojistil v 41.minutě Martin Míček - 3:1. V závěru jsme si už vítězství pohlídali. Zvýšit náskok mohli ještě Seb Byrtus, Marek Volný nebo Patrik Lučan. Dnes jsme zahráli dobře a je třeba všechny pochválit. Věříme ve vítězství v dalším zápase, kdy hostíme už v úterý 4.6. další ostravský celek Sokol Hrabová.