Smetana – Krpec, Jukl, Strakoš, Michna – Kolář, Vlček, Vandas, Burda – Trčka, Kaulinec
                  63. Vlček – Říha
                  65. Michna – Morys
                  73. Krpec – Petroš
                  78. Trčka - Kautský            Trenér : Martin Blahuta

Stařičská fotbalová euforie pokračuje, po střeleckém koncertu nad odevzdaným soupeřem z Hrádku se posunuje FKS na třetí místo OP .... !!!
                         Na branky jsme tentokrát nemuseli dlouho čekat, už v 16.minutě se na velký výlet vydal stopér Jukl, do plného běhu mu míč sklepl Vlček a náš kapitán se trefil famózně 1:0. Už za minutu si nově vytvořená dvojice útočníků Trčka – Kaulinec vyměnila míč a Kaulinec svou osmou brankou v sezóně zvyšuje už na 2:0. Pružná útočná vozba ( Trčka se měnil s Vlčkem na hrotu ) si vytvářela jednu šanci za druhou a divák se musel bavit. A tentokrát fanoušci odpustili svým hráčům neproměněné šance ( Vlček,Kaulinec a z úvodu utkání Kolář, Trčka ), protože ve 29.minutě se z rozhlasové kabiny (73 -LETÝ BEDŘICH SLANINA - DĚKUJEME !!) už hlásila třetí branka a střelcem nebyl nikdo jiný než „Kauly“ a druhou asistenci v utkání si zapsal Vlček ( v 10:00 nastoupil za dorost a dal 3 branky !!! ). Bohužel chvilková nepozornost týmu nás opět stála čisté konto ve 34.minutě se prosazuje Marosz 3:1 a to ještě Zowada trefil břevno a střelce jediné branky hostů  Marozse vychytal opět skvělý Smetana.V závěru poločasu se ještě prosadil Kaulinec a do kabin se za potlesku našich fanoušků odchází za stavu 4:1.
                       Druhý poločas to vypadalo, že se dohraje jen z povinosti, ale průběžný poločasový  výsledek z Palkovic ( Palkovice : Písek 1:1 ) nás při rovnosti bodů s Pískem nutil si vylepšit skóre. A to se taky stalo, v 55.minutě odvrátil branku v naší síti „Koty“ , když vychytal Turoně . V 59.minutě zvyšuje Kaulinec na 5:1 a v 70.minutě si na Vandasův roh naběhl střídající Morys a výástavní brankou zvyšuje už na 6:1. Kapitán Jukl stav utkání načal a taky ukončil , v 83.minutě se dostal k dorážce a upravuje na konečných 7:1. Trenérem vyvolávanou „osmičku“ se i díky rozhodčímu  Klečackému spokojení diváci nedočkali, rozhodčí totiž ukončil nepochopitelně poslední domácí zápas FKS v čase 89:01 a přitom se hra mnohokrát pro zranění na obou stranách přerušovala. Po utkání vyhlásil majitel ZINY .... Jarda Karásek nejlepšího hráče utkání a tím se stal zaslouženě Lukáš Kaulinec ...., který je s 11 brankami nejlepší střelec OP a doufejme, že si Lukáš další podzimní branky schoval i do Bašky a Nebor, budeme je potřebovat.
Martin Blahuta: „ Toto vítězství bych zase tolik nepřeceňoval, soupeř nám dopřál tolik času v zakončení, že ty branky musely přijít. Ale jsem rád, že jsme měli v zápase i po něm radost z fotbalu, kluci pochopili, že to má smysl pracovat zodpovědně, nešetřit krokem a jezdit po prdeli. To že se tady rodí skvělá parta, se dokázalo už v Bukovci a dnes se to jen potvrdilo, vždyť v kabině se hodinu před zápasem tísnilo 20 hráčů, byli tam i sponzoři Jarda Karásek a Petr Skazko, no paráda a všem patří můj velký dík, kvůli těmto chvílím se hraje fotbal .... !“