FKS krásné hřiště nad ním les

FK Stařič- Inter Petrovice 1:1(0:1)

12.06.2010 20:25

Sestava:Kutač,Baran,Polach,Kopec,Heryán,Horký,Dujka,Matta,Musálek,Prokop,Urbiš,Trčka.

V prvním poločase byl soupeř přece jen o něco aktivnější než my.Naše hra ve středu pole a v útoku postrádala nějakou myšlenku.Spousta chyb,zbytečné ztráty míče, nepřesné přihrávky.Soupeři se podařilo vstřelit gól a tak jsme šli do šaten za stavu 0:1
Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila.Bylo vidět, že se kluci hecli a že chtějí výsledek otočit.Bylo vidět větší nasazení.Brzy přišlo vyrovnání na 1:1.Pak jsme vytvořili tlak, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku.Několikrát jsme nastřelili tyč, míč poskakoval po soupeřově brankové čáře, ale gól nepadl.
Utkání tedy skončilo nerozhodně 1:1.
Všem hráčům děkuji za předvedné výkony.Ještě je potřeba vyzdvihnout pomoc mladších žáků, kteří nám jak už to bývá skoro pravidlem, také výrazně pomohli.
MARODKA a NECHUŤ některých st. žáků se aktivně zapojit do jarní sezóny byla obrovská.
Docházka na tréninky hrozná!?
Každý hráč je několikrát před zápasem několika způsoby informován o časech zápasů.(Internet, SMS, E-mail, nebo osobně.)
Až těsně před zápasem se trenéři dozvídají , že nedorazil, ten, nebo onen! Žádná omluva-nic.Pak jen samé výmluvy.
Samozřejmě se najdou mezi všemi hráči i poctivci, kteří chodí pravidelně a myslím, že i rádi. Škoda jen, že jich není víc.To by pak šlo všechno líp a trenéři by měli jedině radost.Trenéři jsou tu pořád pro Vás! Dohlíží na Vás a snaží se Vám vštěpit co nejvíce fotbalových dovedností.Také Vám určitě naslouchají a dá se říct, že už mají s řadou z Vás i pěkný osobní vztah.
Takže všem hráčům ještě jednou děkuji a doufám, že se ti, kterých se to týká zamyslí a polepší se.