31.10.2009 18:03

Holinka-Jukl,Mec,Vanˇa,Bernklau
Koza(60.Čuba,),Pešek,Vojkovský F.,Šimek(70.Strakoš)
Volný,Šištík

První poločas zápasu začaly Odry,které se chlubily 2.místem v tabulce velmi dobře.Vytvořily si soustavný tlak ,který jim přinášel r.kopy,st. situace a
také dvě šance,které hráči Stařiče a nebo brankář Holinka zlikvidovali.Ašak pozor přišla 17.min. a hráči Stařiče se s tohoto tlaku dostali a k míči se dostal Pepa Volný,který bombou pod břevno otevřel skoré zápasu 1-0.Za nedlouho ve 20.min. vybojoval míč Martin Pešek potáhl ho po levé straně a ideální přihrávkou nabídl Kozovi tutovku ,kterou Koza proměnil 2-0.Hráči Oder byli v šoku a toho hráči Stařiče ihned využili ve 22.min.Šištíkem,který dostal přihrávku od Šimka 3-0.Hráči Oder nesložili zbraně a stále útočili ,ale otvírali zadní dvířkaVe 32.min. standartní situace kopnutá F.Vojkovským našla hlavu Volného a ten nezaváhal 4-0.Běžela 36.min. a krásná přihra Šimka na Šištíka,který běžel s půli
hřiště pronásledován dvěma obránci,kterých se zbavil a prostřelil i brankáře 5-0.Vypadalo to na ručník,ale Odry se opět vzchopily a vypracovaly si další dvě šance ,ale nedaly.Také Stařič mněl ještě jednu tutovku,ale i Volný není vždy stoprocentní 6-0,7-0.

Druhá půle začala asi pro hráče Oder tak jak si asi v šatně neřekli.V 47.min je zlomil svým třetím golem Volný a svůj střelecký koncert dovršil v 51.min.kdy dal svou 4.branku.Odry se neustále snažili O skorigováni výsledku,což se jim podařilo ve 55.a77.min. na 7-2.V87.min zahrávali domáci roh Juklem na který naběhl Šištík a ten svým 3.golem upravil skoré na 8-2.Hráči Stařiče již oslavovali a Odry využily tuto nekoncentrovanost a snížily na lichotivých 8-4 88.a90.minutě.