FKS krásné hřiště nad ním les

FK Staříč - Palkovice 2:0 (0:0)

07.02.2009 21:25

 Branky: 2 Volný

 

Ve 12. kole jsme přivítali hráče Palkovic, kteří si chtěli odvést ze Staříče nějaký ten bodík. Opět nám nevyšel vstup do zápasu a celkově celý první poločas, ve kterém jsme byli hodně pasivní. Soupeř si vypracoval více střeleckých příležitostí, kterých však nebyl schopen využít. Za zmínku však stojí individuální průnik Kuby Vojkovského, který obešel dva hráče, pohrál si s golmanen, ale do prázdné branky nezavěsil jelikož se tzv. ukopl.

 

V šatně jsme si řekli, že musíme změnit tempo a soupeře přirazit. Od začátku druhé půle jsme přidali na obrátkách a zrychlovali hru. Začali jsem si vytvářet brankové příležitosti, ale žádné nekončily v bráně soupeře. Palkovice však nepříjemně hrozily z brejků a čas utíkal a utíkal. Tlak sílil, ale nervozita se vkrádala na naše kopačky. Pak však přišlo skvělé střídaní trenéra Peška, který chtěl oživit hru a tak vystřídal Vojkovského za dorostence Pepu Volného. Ten se stal mužem zápasu. Běžela cca. 80 minuta utkání, kdy se po schrumáži ve vápně nejlépe zorientoval Volný a doslova propálil vše co mu stálo v cestě. To už vládla Pod Okrouhlou skvělá nálada a diváci si přáli ještě nějakou tu branku vidět. To jim splnil opět Volný v 92. minutě, kdy po standardní situaci prodloužil hlavou až do šibenice. Závěr už se dohrál v klidu a míru a tak opět všechny body zůstaly doma.

 

Děkujeme divákům, kteří přišli v chladivém počasí na fotbal a zveme je v den státního svátku na utkání podzimu s Hukvaldy, které se koná Pod Okrouhlou. FKS NAVŽDY !!!

Autor: Jukl Petr

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode