Branka:   Adam Kautský
Žlutá karta:   Marek Volný
Sestava:   Kristýna Magnusková - Radim Petroš, Marek Volný, Daniel Mudra, Roman Kneifel, Martin Míček, Adam Kautský (C), Patrik Lučan
                                                  Miroslav Bača, Kateřina Magnusková, Mikoláš Bajor

V prvním jarním kole jsme nastoupili na našem hřišti proti ostravskému celku z Heřmanic. V prvním poločase jsme byli soupeři víc než vyrovnaným soupeřem a vypracovali si dvě tutové šance, které však Adam Kautský ani Mirek Bača nedokázali zužitkovat. Soupeře jsme pustili pouze do jedné šance. Po přestávce se začala projevovat větší rozehranost našeho soupeře a také větší fyzická síla, která některým naším hráčům z důvodu ne zrovna nejlepší tréninkové morálky chyběla. Soupeř se dostal do vedení po proměněné penaltě za zákrok Marka Volného. Ač jsme se snažili o rychlé vyrovnání, byli to bohužel hosté, kteří po chybě v naší obraně zvýšili své vedení na 0:2. Pak jsme se dostali ke slovu my. Nejprve Patrik Lučan trefil tyč a pak měl možnost upravit skóre Adam Kautský, který zahrával pokutový kop za faul na Katku Magnuskovou. Bohužel branku přestřelil, ale o pár minut později svou chybu napravil, když pohotově dorazil odražený míč po nastřelené tyči znovu Patrikem Lučanem - 1:2. Sahali jsme po vyrovnání, ale hosté byli proti a pár minut před koncem zvýšili po rohovém kopu své vedení na konečných 1:3. V závěru se začalo jiskřit po několika nevybíravých zákrocích a slovních výpadech mladých heřmanických fotbalistů, za které by se nemuseli stydět ani dospělí fotbalisté....... Bohužel se tak naší chlapci nechali vyprovokovat k oplácení, což rozhodčí ocenil žlutou kartou jen pro našeho Marka Volného.

K dalšímu zápasu nastoupíme v neděli 28.4, kdy budeme na domácím hřišti od 11:15 hod. hostit v derby zápase Sokol Fryčovice.