Branky :       63. Kuběna                        0:1
Diváci : 108
Smetana – Krpec, Strakoš, Burda– L.Baran, Musálek, Vandas, Trčka – Vlček, Říha, Kaulinec
Střídání :    51. Říha – Kolář
                    63. L.Baran– Urbiš            Trenér : Martin Blahuta

FKS pokračuje v sérii bez porážky, tentokrát jsme však jen remizovali s týmem trenéra Veselky Hukvaldami. Zcela odlišné týmy než z letní přípravy 2017, kdy Hukvaldy zostudily FKS výsledkem 1:9 ...., nastoupily na dobře připravenou hrací plochu pod Okruhlou . Nám chyběla celá obrana ( Jukl, Malý, Kocich, Michna ) a i proto trenér Blahuta ( působil do odvolání v zimní přestávce právě na Hukvaldech),  se rozhodl změnit rozestavení na 3 – 4 – 3.
                               V prvním poločase toho k vidění moc nebylo, oba týmy se do šancí prakticky nedostávaly. Až ve 23.minutě si střelecký pokus připsal na své konto kapitán Musálek, ale jeho střela byla nepřesná.Ve 29.minutě Strakoš z trestňáku jen vyprášil rukavice brankáře Sasína. Měnit skóre utkání se mohlo po půl hodině hry, ale kanonýra Kaulince vychytal Sasín. A tradiční nastřelené břevno tentokrát trefil ve 36.minutě Musálek. A když se neprosadil ani aktivní Burda, šlo se do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
                             I druhý poločas byl na šance velmi chudý, sice už po dvou minutách mladý Vlček trefuje hlavou zařízení, ale Sasín kryje. Skóre utkání otevírají překvapivě hosté, v 63.minutě se prosazuje po chybě stopéra Strakoše Kuběna 0:1. Naštěstí pro FKS je v 76.minutě srovnáno, mladíček Vlček vysunuje Kaulince a ten svou pátou podzimní brankou mění skóre průměrného utkání na 1:1. Snaha našich hráčů otočit výsledek v náš prospěch byla markantní, ale dnes nám chyběla kvalita a neúčast pěti hráčů základní sestavy byla až příliš znát. A to jsme mohli v závěru i prohrát,  střídající Řezáč si však nepřišel na Smetanu a utkání končí spravedlivou remízou. Ztracené body v tabulce pravdy tak musíme získat zpět v Bukovci, ale dál se budeme muset obejít do konce podzimu o zraněné hráče Malého, Kocicha, Michnu a Svobodníka, ale v Bukovci už může trenér Blahuta počítat s Juklem.
Martin Blahuta: „ Asi remíza odpovídá průběhu hry, jsem z ní samozřejmě smutný, ale nic se neděje, pokusíme se bodovat v Bukovci.“

POZVÁNKA NA UTKÁNÍ DO BUKOVCE

V neděli 7.října hrají naši hráči další utkání na „polské straně“ a to v nejvýchodnějším místě naší republiky v Bukovci. Výbor FKS opět zajišťuje autobusovou dopravu nejen pro hráče, ale i pro VÁS FANOUŠKY. Odjezd autobusu je v neděli 7.10. ve 12:45 od KOSTELA a pro fanoušky z Frýdku ve 13:00 od KAUFLANDU. Neváhejte a pojeďte naše hráče v hojném počtu do Bukovce povzbudit. Ti co byli v Písku by Vám mohli vyprávět, atmosféra nejen v ochozech, ale i v autobuse .... byla znamenitá .... a stojí za to, to zažít!

Branky :       63. Kuběna                      0:1