FK Staříč - TJ Sokol Fryčovice 1:1 (1:1)

28.04.2013 20:29

Branka: Kautský
Sestava: Magnusková Kr - Petroš, Volný, Mudra (C), Kneifel, Míček, Kautský, Lučan - Bača, Magnusková Ka., Bajor

V dalším zápase KS ml.žáků jsme přivítali v derby zápase Sokol Fryčovice. Hosté přivezli ještě mladší výběr, než jaký máme v současné době k dispozici my, přesto jsme viděli celkem pohledné a bojovné utkání.
Od prvních minut jsme měli převahu, kterou jsme v 9.minutě korunovali vedoucí brankou zásluhou Adama Kautského. Ve 23.minutě hosté vyrovnali Patrikem Štefkem z pokutového kopu za zbytečný faul Volného. Do poločasu dokázal Kautský po brankářem vyražené střele rozvlnit síť podruhé, bohužel pan rozhodčí branku pro ofsajd neuznal.
Ve druhém poločase náš tlak sílil, avšak střely Lučana, Kautského a Kneifela skončily mimo branku. Ve 42.minutě trefil Kautský přímo z rohového kopu břevno a v 53.minutě se po střele Volného míč otřel o břevno podruhé v zápase. Když pár minut před koncem vytáhla Magnusková táhlou střelu jednoho z fryčovických hráčů na rohový kop, rozešli se oba soupeři po remíze 1:1.
Ač jsme ani ve druhém zápase nedokázali doma zvítězit, patří naším hráčům poděkování a pochvala za bojovnost. Stále nás trápí souhra, přechod do útoku a dostávání se do brankových příležitostí.