Wludyka

Prokop

Střídali: Baran L, Baran D, Kičin R.
Branky: 14´Bogdan, 44´a 57´Mašlonka

K zápasu jsme nastoupili ne úplně v ideální sestavě. Někteří hráči jsou nemocní, nebo zranění. I přesto jsme si před zápasem v šatně řekli, že se každopádně se soupeřem popasujem a pokusíme se uhrát co nejlepší výsledek. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Záložníci se rychle pohybovali po celém hřišti a vytvářeli šance pro útočníky a nebo se sami dostávali k zakončení. Po našem úvodním tlaku, kdy jsme gól nevstřelili zaútočili domácí a nejmenší hráč na hřišti nám hlavou vstřelil gól. Chyba byla už to, nechat ho hlavičkovat, ale slabou hlavičku brankář jen bez hnutí kontroloval a ono se mu to zakoulelo do branky k tyči. Z několika  nadějných příležitostí, které jsme měli se nám také podařilo skórovat. Po pěkné kombinaci dal gól na 1:1 M. Bogdan.

Zápas se odehrával za velkého vedra a na pohybu většiny hráčů už to pak bylo vidět. Do poločasu se už  stav nezměnil.

Ve druhé půli jsme na začátku zase měli více za hry a střelou z dálky J. Mašlonka zvýšil na 2:1 v náš prospěch. Pak už jsem neměl příležitost zápas dokoukat, protože jsem se musel věnovat mladším žákům, kteří se začali připravovovat na zápas. Dost jsem byl překvapen, když jsem se vrátil na hřiště asi 5 minut před koncem utkání a na tabuli už svítil stav 3:3.

Podle hlasatele byl zápas pěkný, s hodně góly o což se řádně přičinili oba brankáři.

S remízou i výkonem hráčů jsme byli spokojeni! Byl do důstojný závěr naší sezóny.