07.06.2011 18:03

Sestava:Slováček,Trčka,Duanes,Baran,Holeš,Kretba,Konkoľ,Hruška,Merta,Kičin,Volný.
Střídali:Novosad,Macháček J.

Branka: Kičin
Zápas se vyvíjel od začátku docela dobře.Soupeř sice lépe a přesněji kombinoval, ale nic mu to nebylo platné. Nejdál se dostal po naši obranu a kluci vzadu to vždy úspěšně vyřešili a nedošlo tak k žádnému výraznému ohrožení naší branky.Většinou jsme však nedokázali delší dobu udržet míč na našich kopačkách a po špatných a nepřesných přihrávkách jsme zbytečně ztráceli míče.Klukům za Staříče se podařila do poločasu pěkná akce, kdy D.Hruška obešel několik hráčů a s přehledem vyslal míč mezi obránce na nabíhajícího R. Kičina. Ten byl rychlejší než obránci a ocitl se tak sám před golmanem a zavěsil.
Soupeř už jen do poločasu zkorigoval na 1:1.
Ve druhém poločase jsme si na začátku vstřelili vlastní branku.Brankář mohl neatakován v klidu vzít míč do ruky.Rozhodl se ale, že rozehraje ihned nohou a přitom trefil našeho obránce, stojícího asi 2m před ním.Míč se odrazil přímo do naší brány.
Tato branka nějak všechny rozhodila,kluci se pohádali a už nehráli to co předtím.Pak už to měl soupeř lehčí, protože už kluci nebyli tak koncentrovaní. Dostali jsme další 4 branky a zápas tak rozhodčí ukončil hvizdem za stavu 5:1.