21.04.2009 15:45

Sestava : Turek,Kolář(C),Kozel,Šmírák,Šimík,Malý,Kolek,Tvrdek,Ševčík,

Folwaryczny,Rada(v 80minutě odešel)

Karty:Ševčík, Folwaryczny (obadva fauly )

Až do poslední chvíle se nevědělo,jestli budeme v 11.Takže hned zkraje chci za všechny poděkovat trenérům starších žáku,že nám půjčili na zápas a potom hráčům z Áčka,že nás doplnili,aby nás bylo 11,když už měli zápas za sebou.Hned v úvodu jsme se do ničeho moc nepouštěli a dobře bránily.Viděli jsme,že si nejsme schopni přihrát.díky tomu jsme ztracovali balóny a nebo je jen nakopávali dopředu.První střelu měl Erik,ale byl tísněn,takže z toho nebylo vážnější ohrožení brankáře.Do druhé střely se opřel Dan Folwaryczny,ale ani z toho nebylo nic vážněho,potom už měli hru ve své moci domáci,ale nedařilo se jim přesně zakončit,v některých případech ani nezakončovali.Pak přišel před naší šestnáctkou menší zmatek a právě toho dokázal využit jejích domácí hráč a střelou k tyči dal svůj tým do vedení.1:0.Do poločasu se už nic zvláštního neodehrálo.

Do druhé půle jsme šli s cílem aspoň vyrovnat,ale pořád se nedařilo.10 minut před koncem odešel Tomáš Rada a dohrávali jsme posledních 10 minut v 10…Dokázali jsme si vytvořit na soupeře tlak,kdy jsme měli dva rohy po sobě,ale bohužel z nich nic nebylo.V 86 minutě přišla největší šance celého zapasu,kdy se po pravé straně uvolnil Tomáš Kozel a centrem našel dana Folwaryczného,který z 5 metrů neprostřelil brankáře,když jeho střela byla dost dobrá,tak gólman zázračně a reflexově vyrazil.Nakonec toto utkání skončilo 1:0 pro Fryčovice.

Zpracoval: Tomáš Kozel