FKS krásné hřiště nad ním les

Hukvaldy - FKS Dorost B 5:1 (2:1)

24.04.2010 20:08

Naši mladší dorosti měli dnes svůj první zápas v jarních bojích. Bohužel jsme hráli ve stejný den jako naše "A" + někteří hráči onemocněli, tak jsme hráli ve velmi kombinovane sestavě. Po roce hrál svůj první zápas Ondřej Holub+Lukáš Prnka, po 4 měsících hráli Jakub Nezgoda a Daniel Folwaryczny. Z důvodu, že nás bylo méně hrál v obraně i brankář Radek Řehák. Na tento zápas jsme nemohli počítat s Radkem Tvrdoňem+Matějem Nytrou. Šimík+Verner+Melzer - onemocněli.

Sestava: Turek(C) - Havala, Kolář Ivo, Folwaryczny, Řehák, Prnka, Nezgoda, Schenk, Poledník, Malý, Jemelík, Holub. Do utkání jsme vstoupili velmi nebojácně a hráli jsme vyrovnanou hru. Hra se odehrávala jak před naší brankou, tak před brankou domácích. Bohužel jako první jsme inkasovali my, kdy Radim Turek neudržel míč ten se mu od hrudi odrazil nešťastně do sítě 1:0 pro domácí. Nám se podařilo vyrovnat zásluhou Ivoše Koláře, který se trefil k pravé tyči a rozvlnil síť 1:1.(předcházela tomu velmi povedená akce na jeden dotek - Folwaryczny - Malý - Kolář ) Bohužel jsme remízový stav neudrželi a opět nešťastně jsme inkasovali z rohu  ve 43.minutě, kdy Radim Turek  nedůrazně odvracel míč pryč od naší branky. Jak už bylo před zápasem jasné, museli jsme šetřit hráče na důležitější zápas, který měl výkop v 13:45 kdy hrálo naše "A" proti velmi silné Skotnici.(jak se nám pak ukázalo, tak se taktika vyplatila) V druhé půlce pomalu z hřiště odcházeli hráči, kteří byli nominováni do základní sestavy "A" mužstva, 51.minuta Lukáš Havala, 55.minuta Ivoš Kolář, 61.minuta Pavel Malý, 67.minuta Jan Jemelík. Zápas jsme dohrávali v 8+1. Bohužel inkasovaná branka na 3:1, už znamenala, že jsme se nedostali za půlku a odvraceli každý míč, který přišel před naší šestnácku.