Weissmann,Jukl,Janota,Bernklau
  Koza,Pešek,Váňa,Bittner
  Volný,Šištík

střídali:46.min.Vojkovský F. -Koza
            60.min.Čuba -Weissmann
            74.min.Strakoš -Bittner

střelec:Šištík

Utkáni začalo pro Stařičany již ve 2.minšpatně,protože po uklouznutí obránce se dostalo křídlo k výhodné pozici,následoval centr před bránu ,kde opět uklouzl pro změnu brankář a nedostatečným vyrážením doklepl útočník míč do sítě 1-0.Tato akce utvořila průběh utkáni.Soupeř začal hrát koncentrovaně v obranné činnosti a my jsme začali dohánět náskok Kateřinic a tím jsme občas vytvářeli okénka v obraně.Ve 26min.zvýšili domáci na 2-0 a hned v následujíci minutě Šištík snížil na 2:1.V prvním poločase měl ještě dvě velké přiležitosti Volný,který dvěma samostatnými nájezdy dal vyniknout brankáři,který obě střely zneškodnil nohou.
Druhá půle průběh utkáni nezměnila.Stařič zvýšil aktivitu a snažil se o vyrovnáni a soupeř kontroval rychlými brejky do otevřené obrany.V51.min. z jednoho s takových brejku zvýšili domáci na 3:1 a v 81.min z penalty si pojistili vedení na 4:1.Naše střelecké pokusy během druhé půle byly bohužel tzv. plané.