Kopřivnice - St. dorost 3:3, (0:0)

02.04.2016 19:28

Sestava: Míchal, Babič, Smyček, Prokop - 69´Urbánek, Konečný, Lehnert- 57´Grossmann, Černý, Chovanec- 23´Baran, Hruška, Vlček- 74´Hrtoň, Urbiš

Branky: Urbiš, Smyček, Černý

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Hráli jsme aktivně a hned v úvodu utkání proniknul do šestnacky J. Urbiš. Brankář střelu vyrazil. Měli jsme převahu a do poločasu se několikrát opakovala situace, kdy šel J.urbiš, nebo R. Vlček sám na brankáře. Branku jsme bohužel nedali. Těsně před poločasem vystřelil ze střední vzdálenosti D. Smyček. Prudká střela mířila do šibenice, brankář však míč vytlačil z branky. Poločas tak končil 0:0. Ve druhé půli konečně začaly padat góly. Nejdříve aktivně hrající J. Urbiš vysrřelil na branku soupeře a tečovaný míč zapadl za záda brankáře - 54´. Vedli jsme 0:1. Později v 60´utkání zabojoval v šestnáctce R. Vlček, který byl stažen k zemi. Z pokutového kopu zvýšil na 0:2, D. Smyček. V 68´zahrával soupeř přímý kop za hranicí šestnáctky. Udělali jsme chybu, míč proletěl naší zdí a bylo to 1:2. Pak se delší dobu hrálo mezi šestnáctkami. Pak v 75´a 80´vyrobil v naší šestnáctce faul M. Urbánek a z obou nařízených pokutových kopů jsme dostali 2 branky. Byla to pro nás chvíli pořádná sprcha. Kluci se vybičovali k závěrečnému tlaku. J. Urbiš zavedl míč po lajně ke čtverci, perfektně nahrál na dobíhajího L.Černého, který míč usměrnil do branky. Srovnali jsme na 3:3.

Hráče chválím za bojovnost a předvedenou hru.