Lokomotiva Petrovice - FK Staříč 3:0 (3:0)

Lokomotiva Petrovice -  FK Staříč 3:0 (3:0)

Sestava : J. Ševčík(C)-O. Merta, R. Řezáč, P. Urbiš, I. Kolář, M. Kolek, J. Jemelík, P. Malý

T.Quitt, A.Verner, R. Tvdoň.

Náhradníci : R. Turek (bohužel byl jediný náhradník)

Trenér : p.Dlouhý Jiří,

Vedoucí mužstva : p. Morys Jaromír

Po velmi vydařeném domácím zápase proti Skotnici zajížděli naši dorostenci na velmi těžký zápas do Petrovic(Lokomotiva). Bohužel přístup dnešní mládeže je katastrofický, tak jsme na zápas jeli pouze v 11 lidech + byl připravený náhradní brankář Radim Turek. Na zápas nedorazilo celkem 5 hráčů, kteří byli v nominaci v minulém utkání na Skotnici. Domácí celek je na prvním místě, a jestliže chce postoupit, tak nás musel porazit. Utkání z naší strany začalo velmi ustrašeně a někteří hráči zbytečně hráli velmi opatrně až ustrašeně. Již ve 2.minutě utkání měli domáci svou první šanci, ale netrefili branku. O další 3 minuty nastala stejná situace, ale naštěstí to ještě dopadlo pro hosty dobře. Do třetice už to domácím vyšlo ..1:0. Bohužel ani inkasovaná branka nám nepomohla k aktivitě a z další standartní situace domácí zvýšili na 2:0. Naši jednu z mála šancí neproměnil R. Tvrdoň, která nastřelil pouze břevno. Domácí do poločasu zvýšili své vedení na rozdíl 3 branek, kdy naše stoperská dvojice Urbiš – Řezáč se nedomluvila a hostující útočník už bez problému vstřelil gól. Bohužel naše mužstvo hrálo v prvním poločase velmi ustrašeně, to byl náš největší problém. (Od 25.minuty se hrál vyrovnaný zápas.) Do druhého poločasu jsme šli s tím, ať nehrajeme ustrašeně a hrajeme svojí hru. Ve 2. poločasu si už domácí hráči nevytvořili žádnou šanci. Bohužel naší největší tutovku spálil Tomáš Quitt, který šel sám na branaře, ale netrefil branku. Ale druhá půle byla z naší strany velmi dobrá hra.

Roman Řezáč(hráč) : Kdyby jsme tu hráli všichni a někteří se na to nevykašlali mohli jsme tady uhrát mnohem lepší výsledek!!