MFK Karviná "C" - Fk Staříč 4:1 (3:1)

07.05.2010 12:54

Sestava:

Kutáč, Horký, Heryán, Dluhoš, Dujka, Volný, Baran, Kopec, Musálek, Schuller, Polach, Matta.

Konečně se starší žáci sešli v dostatečném počtu a podle toho to i vypadalo. Domácí i my,  jsme hráli pěkný pohledný fotbal. Domácí nastoupili ve velmi silné sestavě. Hned v úvodu jsme věděli, že za mužstvo Karviná“C”, nastoupilo hodně hráčů z vyších soutěží, tedy z Karviné “A” +”B”. Nemá už to smysl řešit, soupisky byly v pořádku. Hned v úvodu jsme se ujali vedení. Byl to snad náš první útok. Domácí byli pak chvíli jako opaření. Do poločasu se jim ale podařilo otočit výsledek a do šaten jsme šli za stavu 3:1 pro domácí. Hráči Staříče bojovali a předvedli kvalitní výkony v obranné I ofenzivní činnosti. Také brankář se velmi činil. Opravdu se bylo na co dívat. Po urputném boji zápas skončil za stavu 4:1.Kluky je třeba pochválit, že bojovali až do poslední minuty. Trenéři určitě byli s výkonem celého mužstva i všech jednotlivců velmi spokojeni.