Branka:  54. Siedlok
Žlutá karta:  Petroš
Sestava:  Vavříček - Kautský, Petroš, Mudra, Daněk - Šromek, Míček, Machut, Kroščen (67.Miolla) - Kubala, Siedlok.

Vezeme cenný bod z Kravař
V prvním jarním zápase Kalman Trade Krajského přeboru Mladšího dorostu, jsme zajížděli na půdu vedoucího celku tabulky do Kravař, kde se utkání hrálo na hřišti s UT v areálu Buly Aréna.
Vedoucí celek tabulky, který na podzim ve třinácti zápasech vstřelil 98 branek (z toho dvojice Tomíček a Uwíra 49) budil respekt. Naši chlapci, kteří odjeli na zápas jen v počtu čtrnácti hráčů, se však soupeře nezalekli a po velmi dobrém výkonu vybojovali cenný bod. A nechybělo mnoho a mohli jsme Kravařím uštědřit první porážku v soutěži.
Domácí začali náporem, který se nám však podařilo eliminovat a podnikali jsme celkem rychlé protiútoky, kterými jsme zaměstnávali domácí obranu. Obě družstva se tak dostaly v prvním poločase do několika šancí. Ty však končily na pozorně hrajících obranách, nebo dobře chytajících gólmanech. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.
Druhý poločas začal podobně jako ten první. Opět jsme přečkali úvodní tlak soupeře a postupně si vypracovali dvě vyložené brankové šance. Pokusy Míčka a Siedloka však vedení neznamenaly. S ubíhajícím časem se domácí začali v koncovce trápit a toho jsme využili v 54. minutě, kdy po akci Míčka vsítil vedoucí branku Siedlok 0:1. Domácí se po obdržené brance vrhli do útoku. Naše pozorná obrana však odolávala, ač někdy se štěstím a domácím evidentně vlhnul střelecký prach. V 64. minutě se probil do naší šestnáctky domácí útočník, přepadl přes vyběhnuvšího Vavříčka a rozhodčí, ač nechal situaci dohrát, nařídil penaltu. Gólman Vavříček však střelu domácího borce vytlačil na roh. Tlak domácích ještě zesílil, ale ani náš tým nebyl bez šancí. V 72. minutě se do vyložené brankové pozice dostal Kubala, ale domácího brankáře bohužel překonat nedokázal. Tři minuty před koncem nechal rozhodčí domácí rychle rozehrát trestný kop, umístěnou střelu přes nepřipravenou zeď stačil ještě Vavříček vyrazit, ale k míči se dostal domácí kapitán Komenda a vyrovnal na 1:1. V závěru nás Kravaře dostaly pod tlak, kterému jsme však odolali a zaslouženě
si tak odvážíme z Kravař cenný bod po remíze 1:1.
Celý náš tým v tomto zápase bojoval a táhl za jeden provaz. Všem hráčům za předvedený výkon děkujeme a věříme, že takových výkonů bude víc.