FC SlaviaMichálkovice - FK Staříč 6:0 (4:0)

21.05.2013 08:12

Porážka v Michálkovicích.

Sestava: KristýnaMagnusková - Radim Petroš, Martin Míček, Daniel Mudra (C), Roman Kneifel,Patrik Lučan, Adam Kautský, Kateřina Magnusková - Miroslav Bača,Mikoláš Bajor, Sebastian Byrtus.

Po vítězství 1:0 v Třebovicích, jsme v sobotu 4.5. sehrálidalší zápas KS v Ostravě.

Tentokrát jsme se představili v Michálkovicích. Domácí Slaviaje ve formě a do zápasu nastoupila s vyspělým a fyzicky zdatným týmem, kterémujsme prostě nemohli s hráči převážně roč. nar. 2001 konkurovat.

V prvém poločase jsme si nedokázali vytvořit žádnoubrankovou příležitost a soupeři jsme dokázali vzdorovat pouze do 10.minuty, kdydomácí otevřeli skóre zápasu. V rozmezí sedmi minut, mezi 21. až 28.minutoujsme třikrát inkasovali a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhém poločase jsme se přece jen několikrát dostali nadostřel branky Slavie, ale alespoň čestného úspěchu jsme se nedočkali. Naopakdomácí dvěmi brankami upravili skóre na 6:0 v náš neprospěch.

A na závěr si dovolím vyslovit jedno poděkování.

Po tom na jakém hřišti jsme nastoupili v Michálkovicích(starší žáci neměli dokonce ani nalajnováno!!!), jak byly, nebo vlastně nebylypořadatelsky zajištěny zápasy žáků v Třebovicích a na jakém hřištinastoupil náš A-tým v Sedlištích, bych chtěl svým jménem poděkovat všem těm,kteří se ve Staříči starají o obě hřiště, kteří je připravují na zápasy a všem našim pořadatelům.