Staříč : Kuchta - Řehák,Strakoš,Wiedrmann,Morys ( 46.Kocich ) - Koza,Király,Kolář,Kněyek - Rada,Zátopek

Rozhodčí : Potiorek A., Herman A., Brozda J.
Diváci : 35
ŽK : Király ( Staříč )

TRENÉR : Martin Blahuta + Dalibor Strakoš ml.

Jeden z favoritů OS posilněný o šutéra Beneka ( přestup z Návsí ) od úvodních minut měl v utkání navrch, ale dobře pracující obrana s nestarnoucím Wiedrmanem odolávala a ve 41. minutě svěřenci hrající trenerské dvojice Blahuta + Strakoš ( Blahuta zraněn ) po rychlém brejku šťastně Zátopkem otevřeli skóre výborného utkání !

Druhý poločas měli znova navrch hráči Milíkova a po brankách střídajícího Kaňoka a Sikory otočili stav utkání na 2:1 ! V 70. minutě ještě Rada vyrovnal ,ale nejlepší hráč na hřišti Benek v 77.minutě zaslouženě opět potěšil domácí fandy a v 82. Kaňok pečetil na 4:2 !

Martin Blahuta ( trenér hostů ): zasloužené vítězství domácích , ikdyž Staříč B se za svůj výkon nemusí stydět.Milíkov potrestal naše chyby ( 2x golman Kuchta a po jedné Koza a Řehák se Strakošem ). Nejlepším hráčem utkání byl Benek a díky jeho krásné brance domácí vyhráli a mi nezbyvá než Milíkovu pogratulovat ! Bylo to ovšem nadprůměrné utkání !