Mosty - FK Staříč

22.04.2018 09:57

Mosty – FK Staříč 5:0, (3:0)

Sestava: Smetana, Michna, Vandas, Volný, Pešek,  Morys, Jurek, Trčka, Říha -(46´Plachta), Kocich -(56´Růžička), Hradil -( 66´Fišer).

Hned od začátku utkání se do nás domácí mužstvo s velkou chutí pustilo. Rychle posílali míče na své 2 kvalitní útočníky, Koláře a Lýseka. Ti si za každé situace dovedli poradit a velmi rychle se i prosadili. Byli opravdu důrazní a důslední. Během prvních 7 minut jsme prohrávali 3 :0. Rozhodčí utkání od začátku připustil tvrdou hru což naznačovalo, že utkání nebude pro žádné bábovky. Po první desetiminutovce jsme hru vyrovnali. Dovedli jsme míč podržet a rozehrát. Po dobré akci K. Trčka nastřelil břevno domácí branky. Nedlouho potom po závaru před brankou domácích jsme posadili hlavičkou míč opět na břevno domácí branky. Na hřišti se „jiskřilo“, hra byla tvrdá, všichni do toho šli „natvrdo“. Výsledek se nám však do poločasu zkorigovat nepodařilo. Na počátku druhého poločasu jsme soupeře přehrávali. Vytvořili si několik slibných příležitostí, brankou ale žádná tato akce neskončila. Domácí se snažili dlouhým nákopem hledat své útočníky. A to se jim asi v 82´podařilo a Kolář po samostatné akci vstřelil další už svou třetí branku v utkání. V 86´utkání jsme ještě obdrželi poslední branku utkání. Dostali jsme lekci v proměňování šancí. Za svou předvedenou hru se, ale nemusíme stydět. Utkání nedohrál P. Kocich pro zranění, další zranění si odvez domů L. Volný.