21.04.2009 15:47

SK Nošovice – Lhoty 1:6 (1:4)  FK STAŘÍČ

Holinka – Jukl, Janota, Mec, Bernklau (Koza) – Bittner (Čuba), Váňa (C), Pešek, Hendrych – Šištík, Volný (Vojkovský)

Náhradníci: Čuba, Koza, Vojkovský, Kuchta, Strakoš, Weissmann

Po zápase s Frýdlantem, ve kterém jsme deklasovali soupeře, jsme zajížděli do Nošovic. Až v třetím kole jsme si nemohli stěžovat na připravenost hřiště. Skvěle připravená plocha nového hřiště v Nošovicích, slibovala kvalitní fotbalový zápas. Aktualně 12-tý tým Okresního přeboru dlouho nekladl odpor. Už v 7. minutě se zapsal do listiny střelců snajpr Šištík po pěkné akci -0:1. Zanedlouho Šištík zvedal ruce podruhé po průniku v šestnáctce bez problémů zakončil -0:2. Svůj HATTRICK Šištík zkompletoval nečekaně brzo a již v 17. minutě po ose Jukl-Bittner-Šištík svítilo na světelné tabuli skóre -0:3. Nošovice se však nevzdávaly a po špatné komunikaci mezi Juklem a Bittnerem se dostal hostující záložník do brejku a po krásné ulici na útočníka , se hostující útočník nemýlil a přehodil Holinku 1:3. Tento gól, ale nestačil domácí ani nabudit k obratu skóre, jelikož po pár minutách , centrem z půlky našel Bittner Volného, který si udělal prostor a v pohodě zakončil -1:4. Do poločasu jsme ještě hrozili zejména po pravé straně, kde se dobře pohybovala dvojice Jukl-Bittner.

Po změně stran jsme to byli už jen my kdo se dostával do hry. Místy to vypadalo, že se hrálo jen na jednu branku.  Po střele ze šestnáctky navýšil stav zápasu „brušperský Messi“ Hendrych a v Nošovicích bylo doslova neveselo, truchlivo! Jenže mohlo být zdaleka hůř. Kolem 70. minuty upaloval z poloviny hřiště ve čtyřech lidech na jednoho obránce a golmana hostí „Gluščevič“ Šištík ,ale místo přihrávky na zcela volného Peška nebo někoho jiného, volil lob, který skončil na břevně a následnou dorážku rozhodčí neuznal správně odpískaným offsidem. Za pár minut se ocitl po rohu a teči Peška v šestnáctce hostí Jukl, ale střelou z voleje netrefil prostor ohraničený třemi tyčemi a tak se nemohl radovat z první branky v sezóně. Pak jsme viděli ještě dost průniku, které mohly skončit v síti hostí, ale vázla finální přihrávka, hold každému nemůžeme dávat desetigólové debakly. Přece jenom jsme se ještě jednou radovali z gólu po střele Šištíka se dostal k odraženému míči Čuba a tentokráte proměnil oproti předešlé stejné akci, kterou trestuhodně nedal -1:6. Zápas jsme zvládli na jedničku a snad naladili diváky na zápasy tohoto týdne kdy nám půjde o všechno a výsledky těchto zápasu, můžou hodně napovědět o dalším vývoji. Přijděte nás povzbudit budeme to potřebovat ve středu v zápase s Ostravicí a v sobotu proti gorolům z Písku , oba zápasy odehrajeme doma Pod Okrouhlou!  FKS FOREVER !!!

autor: Juklinho