FKS krásné hřiště nad ním les

Odry - Staříč "A" 2:0 (0:0)

26.09.2011 11:25Seatava: Smetana - Jukl(46´Jurek),Váňa,Janota,Zátopek - Řezáč(83´Kempa),Prokop,Strakoš,Pešek,Kozel - Šištík

ŽK: Váňa,Zátopek,Prokop

Hosté chtěli potvrdit lepšící se formu a odjížděli k druhému celku průběžné tabulky dobře motivovaní. Celý zápas se nesl v jejich režii , ačkoliv domácí nenechali k jejím útočným pokusům prostor zejména v zahušťovaném prostoru velkého vápna. Festival zahozených šancí začal již v 5. min po akci se Šištíkem M.Pešek, kterému chyběl půlkrok k teči do prázdné branky. Ve 12. min bylo odvážné solo Prokopa na poslední chvíli zastaveno před pok. územím a z následujícího protiútoku byli v šanci i domácí. Ti v 26. minutě měli 100% příležitost, když domácí hráč šel sám na brankáře Smetanu ale ten skvěle zachránil. Stejnou šanci měl v 41 minutě Pešek po propadnutí míče za domácí obranu, ale trefil pouze brnkáře a odražený míč skončil u Šištíka. Ten obešel domácího obránce ale z úhlu svou přihrávkou již Peška přesně nenašel.

I druhý poločas byl ze strany hostů ofenzivní. V 55. min vnikl do pok. území Kozel, ale křižnou střelou netrefil bránu. V 60. min zahrávali hosté volný kop za hranicí šestnáctky a M. Pešek trefil jen spojnici břevna a levé tyče. V 68. min vybojoval Strakoš míč u roh. praporku a centrem našel Šištíka, který z 5 metrů trefil jen brankáře. V 70.min po krásné kombinaci se ve velkém vápně uvolnil Šištík, ten viděl lépe postaveného prokopa ale ten z úrovně penalty trefil jen tyč. Po těchto šancích domácí využili kvalit svého nejlepšího hráče, ten vnikl do pok. území, kde se míč po třech nezdařilých odkopech dostal na šestnáctku k volnému hráči a díky tečované střele šťastně vedli 1:0. Hosty gól srazil na kolena a v 83. minutě si po nedorozumění dal vlastní branku Váňa.

Hosté byli lepším družstvem ale nevyužité šance rozhodly o jejich další prohře.

J.V.

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode