Branky: Kempa, Rada, Strakoš.

Žk.karty : Juraj (ruka)

Sestava: Kuchta Wiedermann,Blahuta,Koza,Řehák,Kempa, Čuba, Rada, Merta, Jemelík, Torčík.

Nahradníci : Kolář I., Kolář D., Strakoš D.

K dnešnímu dopolednímu zápasu jsme zajížděli k poslednímu celku tabulky.Jeli jsme zde pro 3 body, ale jak už zvykem ve Staříči dělat radost nejen o Vánocích, ale celoročně, tak se potvrdilo i dnes. Ve 24.minutě už to bylo 3:0 pro domácí. A když jsme vystřelili poprve na bránu ve 22.minutě, tak to svědčí jak se nám "povedl" vstup do utkání. Ve 29.min. se nám podařilo snížit zásluhou důrazného Kempy a do poločasu ještě využil chyby domácí obrany Tomáš Rada. O poločase jsme si řekli jak budeme hrát, ale bohužel ovoce to nepřineslo a na 4:2 jsme inkasovali v 60.minutě po chybě naší obrany. Snížit se nám povedlo zasluhou Dalibora Strakoše v 77.minutě, kdy ze standarty trefil milimetrově k tyči. V 90.minutě měl na hlavě vyrovnání M.Blahuta, ale netrefil bránu. Bohužel ani závěrečný tlak nám body nepřinesl. Sportovně musíme uznat, že domáci si zasloužili vyhrát a byli lepší. Ne, že by byli lepší fotbalově, ale svým důrazem, aktivitou a chutí vyhrát nás porazili.