FKS krásné hřiště nad ním les

Palkovice - dorost B 2:2 (1:1)

23.05.2011 19:09

 
Sestava: M. Kutáč-O. Baran, R. Turek, O. Kuča, O. Poledník-J. Jemelík, S. Musálek, O. Schenk (P. Malý), V. Heryán (L. Dluhoš)-R. Kačmařík, R. Melzer (P. Horký) 

Branky: R. Kačmařík, S. Musálek   

Až na vyjímku v podání V. Heryána, který neodvedl výkon hodný hráče jeho kvalit, ostatní odvedli bojovný a často i fotbalový výkon. Do vedení jsme se dostali z první nebezpečné šance, po centru O. Kuči se nádherně trefil R. Kačmařík. Hra byla celkem vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale domáci vyrovnali ke konci poločasu, když jsme nebyli schopni odehrát jednoduchý míč a špatně jsme obsadili hráče ve čtverci.

Ani druhý poločas jsme nezačali dobře, V. Heryán zbytečně ztratil míč, O. Baran ho nestačil odehrát před domácím útočníkem a ten se nemýlil. Asi v polovině druhého poločasu bylo utkání na 20´ přerušeno z důvodu bouřky a jak se nakonec ukázalo, pomohlo to nám. Standa M. poslal z poloviny hřiště míč na domácí branku, brankář situaci podcenil, klouzající míč mu skončil v brance a on se ještě zranil.

Je škoda, že někteří hráči chtějí hlavně hrát sami se sebou místo spolupráce se spoluhráči, pak musí znovu a znovu o míč bojovat a zbytečně tak vydávají energii místo toho, aby ji věnovali na útočení.

J. D.
 

Kontakt

Dalibor Strakoš

jirka.staric@seznam.cz

Staříč 185, 739 43

725036474

Vyhledávání

HLAV  P ARTNER KLUBU:

Obec Staříč
 

 Dotace o d MŠMT 

 
 

PARTNEŘI KLUBU:

 
 OKD, s.r.o.
 Link CZ, s.r.o.
 Getlink Media, s.r.o.
 Unionsteel, s.r.o.
 Revírní bratrská pokladna
 Mayr-Melnhof Holz, s.r.o.
 Cykloservis Pavel Šimela
 H+P Autodemont, s.r.o.
 Autoservis L+R, s.r.o.
 Hrušecká stavební spol, s.r.o.
Nadace OKD

FITNESS PORADENSTVI: FB

 

Anketa

Budete mít zájem o "Okruhlák" když nebude slosovatelný?

© 2008 Všechna práva vyhrazena. Dalibor Strakoš

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode