80. Řezáč ( Jemelík ) 2:3

Rozhodčí : Lánik M., Šašinka J., Habernal L.

Diváci : 28 ( 12 ze Staříče ) !

Sestava : Kolář V. - Koza, Blahuta,Morys,Řezáč - Kolář I.,Vrtný,Malý ( 50. Kocich ),Torčík ( 60. Jemelík ) - Zátopek,Rada

Na hřišti ve Václavovicích měli od úvodních minut navrch hosté a ti se zaslouženě už v 5. minutě ujímají Torčíkem vedení. V 11.minutě už FKS B vede 0:2 , na dlouhý aut Zátopka si nabíhá Torčík a chladnokrevně zvyšuje na 0:2. Bohužel Staříč polevuje a Paskov se ve 20. minutě vrací do hry 1:2. Poločas končí za stavu 1:2 !

Staříč má dál více ze hry, ale i domácí zle zatápějí hostující obraně a v 64. minutě je z trestného kopu asi zasloženě je srovnáno 2:2 ! V 70. minutě jsem zranil tvůrce hry Vrtný ( měl by hrát hlavně za A tým ! ) a jelikož stařičská lavička je už prázdná - začíná paskovská přesilovka ! Netrvá však příliš dlouho, domácí " ..... " neudržel nervy a výborný sudí Laník ho správně posílá pod sprchy ! Už se zdálo, že za úmorného vedra skončí utkání plichtou,ale v 80. minutě předvedl úžasnou věc Řezáč a ze 30 metrů vymetl šibenici domácí svatyně 2:3 ! Pojistku mohl přidat znovu Řezáč , ale to co předvedl z 5 metrů by si zasloužilo být v pořadu BOREC NA KONEC s prstem dolů ! B tým Stařiče tak zachránil reputaci klubu - zbytek mužstev bohužel bez bodu !

Martin Blahuta : " Naše vítězství je sice naprosto zasloužené, ale vydřené ! Jsem rád, že se opět prosadili dorostenci ( Malý,Kocich,Jemelík ), litovat můžeme jen zranění Vrtného , ale snad to bude do soboty v pořádku ( myslím ,že by měl hrát v A mužstvu )

Hrající trenér : Martin Blahuta