Pržno - FK Staříč"B" 3:4(2:1)

10.10.2011 07:39

Branky: Jemelík 2x, Ryška 2x.

Sestava: Kuchta - Rehak - Morys - Kempa (60 Raška) - Koza(30 Ryška) - Jemelik - Rada - Jurek - Torcik(45. Čuba) - Zatopek - Kiraly

FKS"B" chteli po domacím vítězství proti Řepištím 5:1 doma opět bodovat na horké půdě Pržna. Za chladného počasí obě mužstva spíše bojovala než hrála pohledný fotbal. Domácí se ujímají vedení po důrazu ve vápně. Kuchtu a D.Kozu přehlavičkoval domácí hráč, který si naběhl na dobře kopnutý trestný kop z levé strany hřiště. Odpověd na 1-1 a nasledny pokus o obrat zařídil J.Jemelík, který si naběhl na dlouhý aut od D.Zátopka, beží 31´minuta. Do poločasu se ale skore ještě měnilo, na odražený míč z vapna nejlepe zareagoval domácí záložník a krásnou střelou od spojnice posouvá svůj tým opět do vedení. Poločasové střídání a krátký rozhovor v šatně asi byl přínosem. Začlo se více běhat a hrát důrazné, domácím odcházely síly a toho využil opět J.Jemelík a svojí druhou brankou v zápase srovnáva na 2:2 (po centru Rady ) se odrazil míč až k Honzovi a ten chladnokrevně k tyči upravuje výsledek...To domáci více srazilo na kolena a hra hostů se více přiostrila...Výkony rozhodčích nemá cenu komentovat...neuznaná branka (metr za čárou) neodpískané fauly na Jurka, který 2x šel sám na brankáře, oba poločasy měly cca 50-52 minut atd...Michal Ryška v 80 minutě otáčí výsledek na 3-2 pro FKS krásnou střelou na přední tyč a v záveru utkaní podobnou střelou z vápna na zadni tyč zvyšuje na 4-2...v nastaveném čase ještě domácí po nedůrazu v obraně snižují na 4-3, ale konečnou výhru si FKS odvážejí domů...16 bodů to je krásná práce a jen tak dál...

Musím poděkovat za odmakaný zápas v chladném počasí a snad se zvýší tréninková účast...