74: Király 2:3

82. 3:3

84. 4:3

Kohut -Řehák,Michna,Morys (46.Holinka ),Petrovič - Király,Szkandera,Strakoš,Hajdík - Rada (65.Mathon),Rapouch

Bez pomoci hráčů "A" týmu a hlavně bez mladíčka Quitta nastoupili naši hráči na půdě posledního celku OS - Pržna s vírou pokračovat ve vítězné serii a ještě více se přiblížit třetímu místu !

Byl to výkon od prnví minuty velice špatný. Stoper Michna se 2x v rozmezí 4 minut prosadil po dobře zahrých "standartních situacích Strakoše"

Nadšeně hrající domácí se v 34 minutě rovněž hlavou prosadili a do kabin se ocházelo za příznivého stavu 1-2 pro Staříč "B"

V poločasu byli až na malé výjímky (Kohut, Michna) zralí na vystřídání všichni, ale trenér Blahuta vystřídal pouze Moryse a poslal na hrot Holinku ( Rapouch se vrátil do obrany) Holinka už ve 13 sekundě druhé půle selhal v tutovce. Domácí měli větší chuť po vítězství a v 70 minutě zaslouženě vyrovnali. Hosté po pěkné akci po ose Mathon Strakoš a Kiraly znovu strhli vedení na svou stranu, ale po špatné domluvě mezi brankářem Kohutem a mladým Hajdíkem bylo opět srovnáno. a dílo zkázky pro naše barvy završili domácí trestným kopem v 84 minutě a Kohut lovil ze sítě míč počtvrté.

Bláznivé utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím posledního celku 0S.

Napravit si reputaci mohou svěřenci trenéra Blahuty v něděli proti Nošovicím, kteří zvítězili v posledním kole doma s Oldřichovicemi "B" 4-2

Martin Blahuta: Ve Staříči byla o víkendu pouť a tak to hráči pojali jako pouťový zápas. Chyběl mi v zápasu především dorostenec Quitt, ten by svým důrazem a bojovnosti určitě ostatní strhl, ale to bych čekal především od Strakoše, Kiralyho, Szkandery, ale bohužel jsme v utkání zklamali ve všech směrech!

Proti Nošovicím však věřím ve vítězství. Na Pržno musíme rychle zapomenout !

Autor: Blahuta