FKS krásné hřiště nad ním les

Řepiště - FK STAŘÍČ 2:2 (1:1)

16.05.2009 18:41

Dnes nas cekal velmi tezky souper z Repist, ktery na jare podava velmi dobre vykony a vysledky mu pomahaji stoupat v tabulce vyse a vyse.Bohuzel prselo, tak navsteva na utkani nebyla takova jakou si tento zapas zaslouzil. Utkani pro nas nezaclo vubec dobre, hned ve 3.minute byly odpiskana penalta proti FK STAŘÍČ a domaci hrac ji vyuzil a bylo 1:0.(Ruka ve vapne). Od te doby domaci trosku prestali hrat a zatahli se do obrany a obcas se pokusili o protiutok. Hra se odehravala vice na polovine Řepišť, ale jejich vynikajici obrana odvracela veskere utoky hostujiciho celku. Stopeři Řepišť, hrali velmi vyborne a dirigovali si celou hru. Za cele utkani neprohrali ani jeden vzdusny souboj.Na 1:1 vyrovnal Josef Volny. Nase strela sla do brevna (vyborne zasahl domaci brankar, ktery spickama prstu vyskrabl na brevno), ale na dorazku uz nedosahl. Po vyrovnavajicim golu mel dobrou příležitost Šištík, ale misto strely volil nahravku, ale bohuzel branka ztoho nebyla. Prvni polocas byl ze strany Starice dobry, ale vsechny utoky skoncili na vyborne obrane Řepist. Nektere nase utoky byly zbrkle a nepripravene.

Druha pulka zacala stejne jak jak skoncila ta prvni. Hostujici celek mel vice ze hry, ale vsechny jejich "utoky" narazeli do dobre obrany, ktera obcas byla az v 9 lidech. Domacimu trenerovi se podarilo paradni sridani, kdy vystridal sveho zraneneho kapitana, a hrac s cislem 12 byl na hristi maximalne 10s. a hned z rohu poslal mic do site. Tomuto rohu predchazelo spatne odkopnuti Mece. Holinka jeste centr vyrazil, ale na dorazku nikdo nedokazal zareagovat. Nastesti se nam podarilo vyrovnat v nasledujici minute. Kdy vyborne kopnuty roh poslal mic do site nas nejlepsi hrac celeho utkani Bernklau David. Nasi hraci chteli vyhrat, ale v utoku byl nekdy uplne sam Josef Volny nepodporovany spoluhraci.Hra se v techto minutach hrala prevazne od sestnacky k sestnace, bez jakekoliv sanci na obou stranach. Meli jsme jeste jednu vylozenou sanci, kdy centr do vapna nevyuzil Vojkovsky Jakub a Martin Pesek uz byl moc blizko na prelobovani domaciho brankare. V posledni minute mel prilezitost jeste Dalibor Strakos, ale jeho strelu bezproblemu chytil nejlepsi hrac domacich. Dnesni utkani ,hlavne v prvni pulce melo svoji kvalitu.