SK Slavie Třebovice - FK Staříč 0:1 (0:0)

Sestava: Kristýna Magnusková (C) - Miroslav Bača, Radim Petroš, Daniel Mudra, Roman Kneifel, Marek Volný, Patrik Lučan, Adam Kautský - Martin    Míček, Kateřina Magnusková.
Branka: Marek Volný
Žlutá karta: Marek Volný

V dalším zápase KS jsme zvítězili v Třebovicích!

Ve třetím jarním kole jsme poprvé na jaře zajížděli na hřiště soupeře a to do Ostravy - Třebovic.
V prvém poločase jsme měli územní převahu, ale vlastními chybami v rozehrávce a neschopností si kloudně přihrát jsme se sami připravili o možnosti dostávat se do brankových příležitosti. Za zmínku stály snad jen dvě, tři střely na branku a průnik Martina Míčka z vlastní poloviny až k brance soupeře, kde však už chyběly síly k zakončení.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem rozhodnout zápas. V 37.minutě jsme měli příležitost zahrávat rohový kop, který Adam Kautský načechral přesně na Marka Volného, který se trefil krásně hlavou a šli jsme do vedení - 1:0. Zdálo se, že brzy přidáme pojistku, ale soupeř nás postupně začal tlačit. Naše obrana však tlaku soupeře odolala až do konce zápasu.
Poprvé na jaře jsme tak zvítězili, což nás všechny těší a je třeba všem poděkovat. Možná, jsme ale mohli přidat jednu, dvě branky a nemuseli jsme se tak strachovat o výhru až do konce zápasu. Snad bude vítězství povzbuzením pro naše hráče do dalších bojů.