St. žáci - Fryčovice 0:2, (0:1)

28.04.2013 20:24

Sestava: Volný,Kaňok,Krpec,Matulík,Konkol,Holeš,Kisza,Trčka,Petroš,Chovanec,Geryk
Střídali: Kautský, Bača
Na počátku utkání jsme soupeři hodně pomohli ke vstřelení 1. branky. Po zahrání malé domů, brankář zbytečně zazmatkoval a místo klidného odehrání míče vyčkával. Pak zbrkle rozehrál a nahrál přímo utočníkovi hostů, který s přehledem vstřelil první branku. Do poločasu se nic podstatného neudálo stav stále 0:1.
Ve druhé půli nás soupeř znovu přehrával. Byl rychlejší, důraznější v soubojích a lépe kombinoval. Měli jsme plné ruce práce likvidovat jejich útočné výpady. Přišel trestný kop nedaleko naší šestnáctky. Ten 1. skončil na břevně. Za pár minut 2. trestný kop už skončil v naší brance.
Konečný stav 0:2.

Za výkon mohu pochválit našeho stopera, B. Kaňoka, který si odehrál to co jsme potřebovali. Své si odvedli i Chovanec, Trčka,Konkol a částečně i Kisza. Ostatní zůstali daleko za mým očekáváním.
Hlavně chyběl pohyb s míčem i bez něj, důraz a "fotbalovost".
Bez tréninku to lepší nebude, musíme na tom všichni zapracovat.