11.06.2013 10:07

Sestava: Janša,Kaňok,Matulík,Konkol, Baran,Hruška,Trčka,Vrubel,Sobek,Geryk,Chovanec

Střídali: Holeš,Vojtek

Branky: Geryk,Sobek,Vrubel,Chovanec

Zápas jsme odehráli „nahoře“ na tréninkovém hřišti, které bylo v perfektním stavu. Fotbal se hrál podle mě pěkný. Asi v 9 minutě jsme se ujali vedení. Chovanec pěkně nacentroval míč za strany do vápna a pěkně našel hlavu Geryka . Ten se nemýlil a z bezprostřední blízkosti skóroval hlavou na 1:0. Hru jsme ovládli, záloha a obránci dobře odebírali míče soupeři. Pak jsme se vždy snažili o rychlý přechod do útoku. Někdy s lepším, někdy s horším zakončením. Do poločasu jsme stihli přidat další branku. Brankář soupeře stál často daleko před brankou. Toho využil krajní záložník Sobek a z dálky prudkou střelou brankáře obstřelil. Krásný gól.

Ve druhé půli jsme pokračovali v náporu. Přidali jsme další branky. Dalšími střelci z dálky se stali Chovanec a Vrubel . Soupeř odpověděl pouze jednou a zápas skončil stavem 4:1.

Kluci hráli fotbal na který se dalo dívat. Všechny musím pochválit za bojovnost. Tetokrát bych vyzdvihnul, hru našich obránců, zejména Matulík a Konkol hráli to co bylo třeba a společně se záložníky soupeře téměř k ničemu nepustili.