FKS krásné hřiště nad ním les

Staré Město-Staříč 2:2(0:2)

29.09.2009 07:59

Všechny kdo se zápasu zúčastnili je potřeba pochválit.

Všichni kluci si dobře plnili úkoly, které jim dal trenér před zápasem. Zejména obrana pracovala v první půli skvěle. Všichni hráči se dobře pohybovali a brzy se nám podařilo vstřelit první gól.

Polach T. dostal pěkný balón od zálohy, obešel několik obránců soupeře a míč naservíroval J. Urbišovi , který se nemýlil a zavěsil. O několik minut později se ve skvělém úniku předvedl Musálek S. Obešel postupně několik hráčů soupeře po křídle a když už se zdálo, že je moc z úhlu a buď ztratí míč, nebo že musí přihrát, dal krásný dloubák přes brankáře, který už jen koukal jak balón zapadá do jeho branky.

Do druhé půle soupeř nastoupil s posíleným útokem. I když jsme hráli dobře, soupeř postupně po našich chybách srovnal na konečných 2:2. My jsme měli ve druhém poločase několik vyložených příležitostí vstřelit branku, ale bohužel jsme je nevyužili.

Všem hráčům děkuji za předvedený výkon, hráli pohledný fotbal.